ягід шовковиці харчування факти і користь для здоров’я

» » ягід шовковиці харчування факти і користь для здоров’я

Refreshingly соковитими, терпкий і солодкий тутових ягід, дійсно багаті численні здоров'я користь флавоноїдів фіто-поживних речовин.

Ботанічний, ягоди вийдуть з шовкопряда дерево сімейства шовковицевих в межах роду: Morus. Наукова назва: Morus nigra. Л. По-іспанськи ягоди відомий як Морас.

Натисніть тут, щоб купити шовковиці витягти з офіційного сайту
ягід шовковиці харчування факти і користь для здоров’яБільше ста видами morus існувати. В області таксономії видів взагалі визначаються не забарвлення плодів (ягід), а колір Брунька квітки і листя. Таким чином, завод morus може виставити різних колірних ягід (чорний, фіолетовий, червоний, білий, тощо) на тому ж заводі.

Три види визнали за їх економічне значення.

 • Шовковиці білої (Morus Альба) є рідною для Східної і Центральної Китаю.
 • Червоний або американський шовковиці (Morus rubra) є рідною для східній частині Сполучених Штатів.
 • Чорної шовковиці (Morus nigra) є рідною для Західної Азії.
Ягід шовковиці є великий, листяні дерева рідні до теплих, помірній і субтропічній регіонів Азії, Африки та Південної Америки. Технічно, плодів шовковиці це Агрегація малий фруктів подовжньо розташовані навколо центральної осі як і blackberry або loganberries. Кожен плід вимірює 2-5 см завдовжки. У більшості видів ці ягоди, пурпурні червоні коли дозрівають; Однак, вони можуть бути білий, червоний, фіолетовий або декількох кольорів в тих же плодів.

Натисніть тут, щоб купити шовковиці витягти з офіційного сайту

Користь для здоров'я від ягід шовковиці

 • Смачні, м'ясисті, соковитих шовковиці є низьким вмістом калорій (тільки 43 ккал на 100 г). Вони містять здоров'я сприяння фіто поживними з'єднань, як поліфеноли пігмент антиоксидантів, мінерали і вітаміни, які є необхідними для оптимального здоров'я.
 • Ягід шовковиці мають значно велику кількість фенольні флавоноїдів фітохімічних називається антоцианів. Наукові дослідження показали, що споживання ягоди мають потенційні наслідки для здоров'я від раку, старіння і неврологічних захворювань, запалення, цукрового діабету та бактеріальних інфекцій.
 • Ягоди містять ресвератрол, інший антиоксидант флавоноїдів поліфенолів. Ресвератрол захищає від ризик інсульту, змінюючи молекулярні механізми в кровоносних судинах; скорочення їх чутливість до антибіотиків пошкодити через зменшилася діяльності ангіотензинова (системного гормонів викликає звуження кровоносних судин, що б підвищити кров'яний тиск) і збільшив виробництво гормону судинорозширювальну, оксиду азоту.
 • Крім того, ці ягоди є чудовим джерелом вітаміну с (36.4 мг на 100, близько 61% пров), який також є потужний природний антиоксидант. Споживання продукти, багаті вітаміном с, допомагає організму виробляти стійкість проти інфекційних агентів, лічильник запалення і прибирати сміття шкідливі вільні радикали.
 • Крім того ягоди також містять невеликих кількостях, вітамін А, вітамін Е і на додаток до згаданого вище антиоксидантами. Споживання шовковиці забезпечує з діагнозом здоров'я сприяння флавоноїдів сіркомісткі антиоксиданти, такі як лютеїн, zea-xanthin, розкладу бета каротин і a каротину в невеликому, але помітно значні суми. Взагалі, ці сполуки допомогти виступати в якості захисту від шкідливого впливу кисню, отриманих вільних радикалів і активних форм кисню (АФК) які грають роль у старіння і різних хворобливих процесів.
 • Далі Zea-xanthin, важливі дієтичні каротиноїдів вибірково концентрується в сітківки lutea макули, де він думав надають антиоксидантну функціонує і захищає сітківки від шкідливих ультрафіолетових променів світла фільтрації діями.
 • Ягід шовковиці є чудовим джерелом заліза, — рідкісні функцію серед ягоди, містять 1.85 мг/100 г плодів (близько 23% від НДІ). Залізо, як складова гемоглобіну всередині червоні кров'яні клітини, визначає кисню вантажопідйомністю крові.
 • Вони також гарним джерелом мінералів як калій, марганцю і магнію. Калій є важливим компонентом клітинку та рідинах організму який допомагає контролювати серцевого ритму та артеріального тиску. Марганець використовується організмом як супутній фактор для антиоксидантного ферменту, супероксиддисмутази.
 • Вони є багата Група B-комплекс вітамінів і вітамін к. містять дуже хороше кількість вітаміну B-6, ніацин, рибофлавін і фолієвої кислоти. Ці вітаміни є функцією як спільне факторів і допомогти організму в Метаболізм вуглеводів, білків і жирів.
Шовковиці білої, зокрема, є більш ароматний і смачний, ніж їхніх колег білих і червоних сортів. Їх пік сезону є травня по серпень, у той час як інші два різновиди уже доступні за наприкінці весни.

В магазинах Шукайте м'ясисті ягоди ароматна і важкого в руки. Уникайте забій, кровотеча і затонулих ягід.

Одного разу на дому, зберегти їх у футлярі zip немиті всередині холодильник, де вони залишаються свіжими для до тижня. Ягід шовковиці зіпсувати досить швидко. Їсти, промити ягід у холодній воді в контейнері (чаша) замість того, щоб у проточною водою. Таким чином, уникнути поранивши їх. Цей метод також приносить ягоди до кімнатної температури і покращує їх аромат і смак.

Натисніть тут, щоб купити шовковиці витягти з офіційного сайту

Підготовка і служити методи

Після очищення, злегка погладити їх сухий за допомогою м'якої тканини. Будьте обережні, щоб не Стисніть або натисніть ягоди інше вони будуть плями тканиною, Рука, і т. д. Потім обробки кінця стебла, просто щипати з пальцями або або за допомогою маленькі ножиці або різак.

Ягоди знайшли своє унікальне місце на кухні, будь то простий шовковиці пиріг або дещо складніше шовковиці wine; вони збираються в зграї в різних рецептів.

Нижче наведено кілька порад порції:

 • Свіжих ягід шовковиці зазвичай їдять як вони є, без будь-які доповнення.
 • Вони добре перемішати інших Беррі салати.
 • Вони можуть бути великі закуски між прийомами їжі.
 • Ягід шовковиці збираються в зграї в джеми, желе, сиропів терпкий тощо.
 • Сушених ягід шовковиці може використовуватися в пиріг начинками, шовковиці кекси, печиво, тістечка тощо.
 • Вони використовуються в морозиво, коктейлі та йогурт, як полуниця, Малина, тощо.
Натисніть тут, щоб купити шовковиці витягти з офіційного сайту