איפה ניתן לרכוש Acai ברי?

» » איפה ניתן לרכוש Acai ברי?

איפה אפשר לקנות Acai ברי?

רוצה לדעת איפה לקנות acai ברי? מקום אחד לחפש אותו הוא מזון בריאות מקומיים או חנות מכולת. למרבה הצער, ברוב המקומות עדיין אין acai. אפשרות נוספת היא לקנות acai באינטרנט. טריים קפואים acai ברי רסק זמין באינטרנט מ כ 60 $ עבור מתחת 100 גרם של ברי.

מוצר Sambazon זה עשוי 100% טהור האסאי אורגני unsweetened פירות יער. חבילות רסק Acai קפוא לשמר את האיכות שלהם במקפיא עד 5 שנים מתאריך הייצור מבלי לאבד ערכים תזונתיים או טעם, כל עוד הם נשמרים קפואים על אפס מעלות.

לחץ כאן כדי לקנות Acai ברי תוספת

איפה אפשר לקנות Acai ברי תוספי מזון?

איפה ניתן לרכוש Acai ברי?בין אחרים תוספי ברי acai, מצאנו משקל מהימן אובדן חנות שמוכרת 100% טהורה acai יבשים ברי הגלולה, כמוסות Acai מושלם, כ-35 דולר עבור בקבוק של 120 כמוסות.

שניים עד שמונה קפסולות מומלצים ליום. כמה מן העובדות תזונתיים עבור acai ברי כפי שצוטטו על ידי החברה:

  • Acai יש פי 10 עד פי 30 אנתוציאנין של יין אדום
  • התוצאה ORAC 100 גרם להקפיא מיובש Acai הוא אבקות מעל ל-50,000.
  • 74 אחוז השומן ברי מגיע שומנים בריאים כגון אומגה 3, אומגה 6 ו אומגה 9
  • 19 חומצות אמינו שונות זוהו ב- Acai.
מיץ Acai הוא דרך אחרת לקנות acai ברי. מיץ Acai הוא הופך זמין יותר מזון בריאות חנויות מכולת אך הדרך האמינה ביותר לרכוש אותו ממשיך להיות במצב מקוון.

היזהרו עם זאת, מכיוון רבים מיצים acai מכילים סוכר, סירופ תירס או מעורבב עם מיץ פירות אחרים כגון חמוציות או ענבים. אמזון יש 100% מיץ ברי acai טהור, אורגניים במחירים סבירים.

לחץ כאן כדי לקנות Acai ברי תוספת

למה יש לי אני שומעת כל כך הרבה על Acai ברי לאחרונה?

בתור אחד מהמזונות סופר החדש, נעשים טענות כי acai ברי הוא נס במשקל ואובדן של דטוקסיפיקציה עוזרו. זה עשוי לעזור לך להוריד את רמת הסוכר שלך, להילחם במחלות, נראית צעירה, להגביר את החשק המיני ושיפור העיכול שלך. Acai ברי יכול אפילו להגדיל את האנרגיה ואת סיבולת.

אל תצפו למצוא גרגרי האסאי בחנות המכולת שלנו כמו תותים, אוכמניות. גרגרי האסאי לגדול בדרום אמריקה. בגלל שלהם תכולת שומן גבוהה (30-50%), הם מאוד מתכלים. הם מתחילים לקלקל את היום שהם נקטפים.  לכן, אנחנו לא הולכים לראות אלו פירות יער טריים זמינים סופרמרקטים או בחנויות מזון בריאות.

גרגרי האסאי הם יותר מ 95% הזרע עם השכבות החיצוניות בהיקף של פחות מ-5% של ברי. למעשה, זה בלתי אפשרי לאכול את הפרי עצמו בשל תכונותיו הפיזי.

לחץ כאן כדי לקנות Acai ברי תוספת

איך אפשר לקחת לנצל את היתרונות הבריאותיים של Acai ברי?

הדרך הטובה ביותר להגיע acai מחוץ האמזונס הוא רסק acai קפואה, הידועה גם בשם acai זולה. גרגרי האסאי טריים נשמרים על ידי הקפאת הציפה. זה קפוא פירות ואז נשלח למדינות אחרות, באפשרם שאינם ברזילאים-להנות בצורות אחרות כמו מיץ ושייקים. למרבה המזל קפוא הפרי ממש כמו הדבר האמיתי.

גרגרי האסאי מאבד את רוב הערך התזונתי שלהם בתוך 24 שעות לאחר שנקטפו. מסיבה זו, גרגרי האסאי צריך מיד לעבד ולהפוך דייסה לאחר הקציר לספוג את המים והסרה של הזרעים כדי ליצור של רסק. רסק אז הוא פלאש מפוסטר, קפוא כדי לאטום את הטעם.

דרך נוספת לנסות acai היא בצורת תוסף – כמוסות, מיצים, אבקות, תה. אפילו acai ברי דובי גומי הינם זמינים. ניתן למצוא מוצרים אלה ברוב חנויות מזון בריאות או בחנויות מזון גורמה. אתה יכול גם למצוא אותם באינטרנט.

לחץ כאן כדי לקנות Acai ברי תוספת

מה כמו Acai טעם?

רוב המבקרים קוראים את רסק ברי acai "שוקולד-y, פירותי" ו- "מאוד עשיר, טעים"

האם Acai ברי לשמור הערך התזונתי שלה לאחר שהייתה קפואה?

הטופס קפוא הוא אפילו גבוה בריכוז מזין יותר גרגרי האסאי טריים. הקפאה פלאש שומר על שלמות תזונתי של ברי acai.

איפה ניתן לרכוש Acai ברי?

ברי Acai כמה צריך לאכול?

יש הנחיות משרד החקלאות לא על כמה acai אחד צריך לצרוך ביום. ברי acai קפואה היא מאכל בריא מאוד אז איך חבילות רבות יש לך תלוי אך ורק במטרות הצריכה תיאבון, קלוריות.

לחץ כאן כדי לקנות Acai ברי תוספת