ד ר אוז, פטל קטון לירידה במשקל

» » ד ר אוז, פטל קטון לירידה במשקל

כאשר המנתח, סופר ו שורה של עוז המופע של ד ר מחמט אוז מדבר, מאזינה הקהילה דיאטה. אז כאשר ד ר אוז עשה קטע שני על תוסף תזונה פטל קטון, זה השאיר לנו לרצות לדעת יותר על מה זה, מה זה עושה- וזה והאם בטוח.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus
ד ר אוז, פטל קטון לירידה במשקלבתוכנית, ד ר. עוז אקוריום תוספי מזון ללא מרשם פטל קטון נס השמן-צורב בבקבוק. ליתר דיוק, תוספי קטון הם במינון מרוכז של הכימי פטל הגורמת שלהם ארומה ברורים.

קטונים חווים קפיצת בפופולריות בזכות מספר מחקרים שנעשו לאחרונה ניתוח יכולתם לשרוף שומן מאוחסן החומר אושרה על ידי ה-FDA כבטוחים באופן כללי מאז 1965.

המחקר הן בעכברים ובבני אדם אישרו תוספת טבעית של שריפת שומן כוחות, אך מומחים רבים מחשיבים את הנתונים כטקסט ראשוני, ולהציע כי אנשים שרוצים לרדת במשקל צריך לדבוק ole טוב דיאטה ופעילות גופנית.

על ד ר. עוז, הרזיה מומחה ליסה לין הסביר איך המוצר סייע רבות של הפריצה שלה ללקוחות דרך מישורים במשקל בעת שימוש בשילוב עם תזונה בריאה, פעילות גופנית יומית. היא ממליצה על נטילת תוספות מ ג 100 או 200 של קטון עם ארוחת בוקר וארוחת צהריים יומי, אשר היא אומרת היא המקבילה כימי של בערך 90 ק ג של פטל טרי.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus
עם קטון, הגוף שלך סמויה ילך לכיוון שאתה רוצה זה טוב, ד ר. עוז אמר בתכנית. אני מקווה זה יעזור לך להתגבר על המכשול לירידה במשקל, והשתמשת בו למטרה הזו, לא כמו גלולה נס.

עדיין, לא כל אחד הוא כמו ב- board עם פטל קטון כמו ד ר עוז דיאטות ברוקח סקירה ד ר שרה ג קאהן אומר קטונים לעבוד על ידי ויסות לשחרור נוראדרנלין, הגורמת טמפרטורת הגוף ספייק עלייה בחילוף החומרים של הגוף. עם זאת, היא מזהיר, זה לא יהיה בטוח לאנשים עם מצבים בריאותיים מסויימים.

ד ר אוז, פטל קטון לירידה במשקל

לא חלבית מוצר זה חולי סוכרת מבלי לדבר הרופא שלהם בשל הסיכון של תנודות רמת הסוכר בדם, היא אומרת. אנשים שיש להם בעיות לב או לחץ דם גבוה לא יהיה גם מועמדים טובים קטונים פטל כי נוראדרנלין יכולה להיות השפעה על לחץ הדם וקצב הלב.

זה עשוי גם להשפיע על אנשים בעלי תנאים COPD או אסטמה עלולה להחמיר את תנאי.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus

ד ר. עוז ממליצה פטל קטון לירידה במשקל

מהו פטל קטון?

פטל קטון היא מרכיב ארומטי נוכח פטל ופירות אחרים. זה גם יכול להיות מיוצר לאכסון במעבדה.

למה פטל קטון שהיה ממוקד עבור ירידה במשקל?

מדענים בעבר הראו כי תרכובות חריף עם מבנה כימי דומה, כגון קפסאיצין, synephrine, הייתה פעילות lipolytic — גרימת התמוטטות שומן – עכברים דיאטה עתירת שומן, בתאי השומן במבחנה.

מה עשית במעבדה מדענים?

בניסוי אחד, כדי לבדוק את ההשפעה על השמנה, עכברים הואכלו תזונה עתירת שומן בתוספת פטל קטון במשך 10 שבועות. ניסויים אחרים בוצעו במבחנה (in מבחנות, צלחות פטרי, וכו '.).

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus
מה למדת על תאי השומן מדענים?

החוקרים הבחינו, לעומת שולט, פטל קטון ירד את כמות השומן ברקמות שומן בכבד, מהבטן (שומן בבטן) של עכברים. זה גם גדל באופן משמעותי הנוצרות על-ידי נוראדרנלין lipolysis (הפירוק של שומן) בתאי השומן כמה עכברים.

החוקרים גם תאי שומן במבחנה עם פטל קטון נבדק ונמצא כי הם הראו ראיות גדול של התפלגות בהשוואה פקדים.

מה מדענים נודע על מערכת היחסים בין פטל קטון אדיפונקטין?

אדיפונקטין הוא חלבון המשמש את הגוף לווסת את חילוף החומרים. רמות גבוהות יותר הם קשורים פחות מאגרי שומן. מדענים למד את ההשפעות של קטונים פטל על תאי השומן במבחנה, שנמדדו על הפרשת גבוה יותר של אדיפונקטין בהשוואה פקדים.

לחץ כאן כדי לקנות Raspberry Ketone Plus
ד ר אוז, פטל קטון לירידה במשקל