פטל קטון הדעת

» » פטל קטון הדעת

מהו פטל קטון, איך זה עובד?

פטל קטון הדעתחשוב להבין כי לא כל המוצרים פטל קטון נוצרו שווים. רק באיכות גבוהה פטל קטונים הולכים להביא לך את התוצאות אובדן משקל שאתה מחפש.

כדי להיות יותר ספציפי, זה חייב להיות 100% טהור (לא סינתטי), יש לפחות 200 מ ג למנה של קטונים פטל ללא חומרי מילוי, קלסרים או מרכיבים נוספת.

למה 200 מ ג? בגלל 200 מ ג הוא המקבילה האנושית לחקר שהוזכרו על ד ר עוז ולא מצאתי בעיתון מדעי החיים, בשם פעולה אנטי-שמנים של פטל קטון איפה הוא היה הסיקו כי פטל קטון מונעת ומשפרת השמנת יתר & כבד שומני. לקבלת מידע נוסף על זה ללמוד, לחץ כאן.

בהנחה כי אנחנו מדברים על תוספת פטל קטון באיכות גבוהה, מה זה, איך זה עובד? פטל קטון הוא ריחני במתחם פטל אשר נמצאו כדי להגדיל את הייצור של אדיפונקטין יש מבנה כימי דומה כדי גרימת התמוטטות שומן תרכובות אחרות.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

מפתח כדי לרדת במשקל בפטל קטון

רמות אדיפונקטין - קטונים פטל נמצאו כדי להגדיל את התוצר של אדיפונקטין אשר הוא חלבון המשמש את הגוף לווסת את חילוף החומרים. זה נוצר על ידי תאי שומן כדי לשבור fat. אנשים עם כמויות גבוהות של אדיפונקטין הם בדרך כלל רזה, כך אנחנו רוצים להגביר את רמות אדיפונקטין שלנו על ידי לקיחת קטון פטל איכות פרימיום כמו פטל קטון פלוס.

חשוב לזכור כי המפתח כדי לרדת במשקל היא הסכום של אדיפונקטין שהגוף שלך יש. רמות ההורמון אדיפונקטין קשורים הפוך לשמן את הגוף כמה אדם יש. אדיפונקטין פחות יש לך, את יותר שומן יש לך.

פטל קטון הדעת

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

פטל קטון מסייע גופנו שורף שומן

רוב האנשים השמנים נמצאים יש רמות נמוכות של אדיפונקטין. אדיפונקטין הוא חלבון המשמש את הגוף לווסת את חילוף החומרים. רמות גבוהות יותר הם קשורים פחות מאגרי שומן. מדענים למד את ההשפעות של קטונים פטל על תאי השומן במבחנה, שנמדדו על הפרשת גבוה יותר של אדיפונקטין בהשוואה פקדים.

במילים פשוטות, אדיפונקטין מסייע לווסת את חילוף החומרים שלנו, מתקלקלת שומן הגוף. אם אתה יכול להגביר את רמות אדיפונקטין בגוף שלך, הדרך זה פטל קטון עושה, יש לך סיכוי גבוה יותר של הפחתת שומן הגוף שלך ואת המשקל שלך.

קטונים פטל לשרוף קלוריות ושומן בלתי רצויות, להקטין את רמות הגלוקוז בדם, לדכא את התיאבון על ידי שחרור אדיפונקטין חלבונים ונוראפינפרין ובכך האצת חילוף החומרים שלכם. פטל קטון הוא הכלי האולטימטיבי כדי לשרוף שומן בגוף.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי

מהו המדע מאחורי פטל קטונים?

קטונים פטל טבעיים בטוחים לקחת, כבר הוכח כיעיל במחקרים קליניים. הבעיה היא כאשר היצרנים ינסו להוציא מוצר נחות ולהפחית את האפקטיביות שלה. קטונים לאכסון בוגר מעבדת ואת כמויות נמוכות של קטונים פטל במוצר יגרום בעצם מוצר פטל קטון לא יעיל.

המחקר הקליני המפורסם ביותר של קטונים פטל התפרסם בכתב העת, מדעי החיים, ושמה אנטי-שמנים פעולה של פטל קטון. החוקרים הבחינו, לעומת שולט, פטל קטון ירד את כמות השומן ברקמת שומן בכבד, מהבטן (שומן בבטן). פרטים ניתן למצוא בעמוד מחקר קליני.

אז, לסיכום, מוצר פרימיום פטל קטון יכול לעזור לך להגדיל את רמות אדיפונקטין שלך אשר יעזור לגופך לשרוף שומן ולאבד משקל. רמות גבוהות של אדיפונקטין מצויים אנשים רזה יותר.

פטל קטון הוא הכלי האולטימטיבי כדי לעזור לכם לרזות. זה היה בחדשות מסיבה מסוימת. אבל לוודא שתוכל לרכוש רק מוצר פטל קטון פרימיום ממש יעזור לך לאבד משקל, לא רק פודרה בגלולה.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי
פטל קטון הדעת