תופעות לוואי של Acai ברי

» » תופעות לוואי של Acai ברי

תופעות לוואי של Acai בריבשל כל ההייפ סביב acai הופעות כאלה כמו ד ר. עוז, רייצ'ל ריי, אופרה, הביקוש פירות יער, אבקת, ספרות זולה, מיץ, קפסולות ותה יש כבר מטורפת.

גרגרי האסאי הם מקור עשיר מאוד של נוגדי חמצון, חומצות שומן אומגה, ויטמינים חיוניים & מיקרו מזינים אחרים. Acai ניצב על ראש מוצרי מזון בשל שלה הרכב תזונתי עשיר שהושלמה.

מי לא רוצה לרזות, להשיג אנרגיה? כאשר מפורסמים כמו עור ד ר ניקולס Perricone לייפות את acai כמו האוכל סופר מספר אחד באנטי אייג'ינג, הציבור רוצה לקנות אותו ולהשתמש בו עכשיו.

שמות אחרים עבור מוצרים acai כוללים Acai ברי, Açaï d'Amazonie, Acai לחלץ, Acai, Acai דקל, אמזון Acai, אמזון פרי האסאי, כמו, כמו פאלם, Baie d'Açaï, פינו Baie de Palmier, כרוב דקל, צ'או Palmiste, Euterpe badiocarpa, Euterpe הבר, Extrait d'Açaï, פירות d'Açaï, ופירות פאלמייר d'Açaï.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת ברי Acai טהור

? האם Acai בטוח לכולם

לפני. קופץ על העגלה, ייתכן שתרצה לחקור תופעות לוואי אפשריות של acai. המינון המתאים של acai תלויה במספר גורמים – גיל המשתמש, בריאות, מספר תנאים אחרים.

בשלב זה, אין מספיק אינפורמציה כדי לקבוע טווח המתאים של מינונים של acai. זכור כי acai הוא מוצר טבעי, זה לא אומר שזה תמיד בהכרח בטוח לכולם.

WebMD.com מזהיר כי "אין מספיק מידע כדי לדעת אם acai הוא בטוח. אם הינך בהריון או ינקה, עדיף להישאר בצד הבטוח ולא למנוע שימוש. שתיית מיץ raw acai נקשר התפרצויות של מחלה שנקראת trypanosomiasis האמריקאית או Chagas המחלה."

תמיד במשנה זהירות. מחקרים מראים כי צריכת עודף של ברי Acai טריים עלולה לגרום לשלשול; עם זאת, היצרנים טוענים כי ישנם תופעות לוואי הנגרמת על ידי כל של תוספי – כמוסות, מיצים, רסק, אבקה, תה – כל עוד הם 100% טהור ומכילים מרכיבים אחרים אין.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת ברי Acai טהור

לקנות תוספת ברי Acai טהור

הבעיה של acai ברי תופעות הלוואי נובעות מן השימוש של חומרים משמרים בעיבוד של תוספות אלה. רוב החברות להוסיף מרכיבים כמו קפאין, סוכר, טבק, רעילים ומרק, כגון במהלך ביצוע של acai ברי תוספי מזון. תוספים אלה בתורה להשמיד את הטוהר של המוצרים.

כדי להיות בטוח ככל האפשר, בחרו תוספי מזון העשוי מ 100% טהור האסאי. האפשרות הטובה ביותר עבור הימנעות תופעות לוואי היא רק לקנות תוספי תזונה מהמותגים מורשים ומוסמכים. תוספי מזון עם יחס מופחתת של acai ברי על תוספים אחרים מדווחים לגרום לסימפטומים כמו תגובות אלרגיות, כאבי בטן, תחושות חולים, כאבי ראש, שלשול. תלונות לקוחות לכלול נוסחאות לאכזבתם, מרכיבים זולים כמו מילוי.

הדרך הטובה ביותר להשיג מוצר ברי acai טהור הוא לחפש את ההסמכה של משרד החקלאות. לעשות את זה כדי להבטיח לך תקבל טהורה acai.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת ברי Acai טהור
תופעות לוואי של Acai ברי