Acai Berry Blakusparādības

» » Acai Berry Blakusparādības

Acai Berry BlakusparādībasSakarā ar visām hype apkārtējo acai šāda parāda, kā Dr Oz, Rachael Ray un Oprah, ogas, pulveris, celuloze, sulu, kapsulas un tējas pieprasījums ir bijusi rosīga.

Acai ogas ir ļoti bagātīgs avots antioksidantu, omega taukskābes, būtiski vitamīnus & citi mikro uzturvielas. Acai stāv virs citiem pārtikas produktiem, sakarā ar tās bagāto & pilnu uztura sastāvu.

Kurš nevēlas zaudēt svaru un iegūt enerģiju? Kad slavenības, piemēram, dermatologs Dr Nicholas Perricone tout acai kā numur viens super pārtika, anti-novecošanās, sabiedrība vēlas iegādāties un izmantot to tiesības tagad.

Citi apzīmējumi acai produkti ir Acai ogu, Açaï d'Amazonie, Acai ekstrakts, Acai Augļi, Acai Palm, Amazon Acai, Amazon Acai Berry, Assai, Assai Palm, Baie d'Açaï, Baie de Palmier Pinot, Cabbage Palm, Chou Palmiste, Euterpe badiocarpa, Euterpe oleracea, Extrait d'Açaï, augļu d'Açaï un Palmier d'Açaï.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos tīra Acai ogu papildināt

Ir droši Acai ikvienam?

Pirms lekt uz bandwagon, iespējams, vēlēsities izpētīt iespējamās blakusparādības Acai. Atbilstošu devu acai ir atkarīgs no vairākiem faktoriem – lietotāja vecuma, veselības un vairāki citi apstākļi.

Šajā laikā tur nav pietiekami daudz zinātnisko informāciju, lai noteiktu atbilstošu devu acai klāstu. Paturiet prātā, ka tikai tāpēc, ka acai ir dabīgs produkts, tas nenozīmē, ka vienmēr ir vienmēr droši visiem.

WebMD.com brīdina, ka "tur nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja acai ir droša. Ja jūs esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, vislabāk palikt uz drošu pusē un izvairieties izmantot. Dzert neapstrādātu acai sulas ir bijis saistīts ar slimības sauc amerikāņu trypanosomiasis vai Chagas slimību uzliesmojumu."

Vienmēr grēkot uz pusi piesardzīgi. Pētījumi liecina, ka pārmērīgu patēriņu svaigu Acai ogu var izraisīt caureju; Tomēr ražotāji apgalvo, ka nav nekādas blakusparādības izraisa jebkuru bagātinātāju-kapsulas, sulas, biezenis, pulveris, tējas – tik ilgi, kamēr tie ir 100 % tīra un satur citas sastāvdaļas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos tīra Acai ogu papildināt

Pirkt tīra Acai ogu papildināt

Acai berry blakusparādības problēma var rasties no konservantiem, šie papildinājumi pārstrādē izmantošanu. Lielākā daļa uzņēmumu pievienot sastāvdaļas, piemēram, kofeīns, cukura, tabakas, toksisko pildvielas un šādu laikā padarot par acai ogu piedevas. Šīs piedevas, savukārt iznīcināt produktu tīrību.

Ir tikpat droši, cik vien iespējams, izvēlas izgatavoti no tīra 100 % acai ogu piedevas. Tikai nopirkt piemaksas no pilnvarotiem un sertificētu zīmoli ir labākais risinājums, lai izvairītos no blakusparādībām. Tiek ziņots, ka ar pazeminātu koeficientu bagātinātāji acai ogu uz citām piedevām izraisīt simptomus, piemēram, alerģiskas reakcijas, sāpes vēderā, slikti jūtas, galvassāpes un caureja. Klientu pretenzijas ietvert ūdeņaino formulas un lētas sastāvdaļas kā pildvielu.

Labākais veids, kā iegūt tīra acai ogu produkts ir meklēt USDA sertifikācija. Šādi varat nodrošināt, ka jūs saņemsiet tīra acai.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos tīra Acai ogu papildināt
Acai Berry Blakusparādības