Acai Berry Doplnok Pre Chudnutie

» » Acai Berry Doplnok Pre Chudnutie

Pravda o Acai Berry a chudnutie

Acai berry, rovnako ako iné podobné bobule, má veľa výhod. Ale tam je nejaká pravda na početné tvrdí, že pomáha pri chudnutí a obezity?

Acai berry. Pravdepodobne ste počuli o tom. Ale čo je to? Čo to robí? A to chudnutie zázrak, ako niektorí ľudia nárok?

Fialové acai berry je jedným z mnohých bobule z Amazónie, ktoré sa nedávno stali populárne mimo Južnej Ameriky. Mnohí sa tvrdenia o acai berry; niektoré z nich sú, pravda, iní nie.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Acai Berry je zdravé voľba dodatok

Acai Berry Doplnok Pre ChudnutieAcai berry, rovnako ako iné podobné bobule, bola zistená majú určité zdravotné výhody. Najmenej tucet článkov v konvenčné lekárskej literatúre hovorí o hodnotné účinky berry.

Z hľadiska výživy, acai berry prináša dve dôležité frontoch:

Prospešné antioxidačné účinky.

Acai bobule obsahuje antioxidanty, látok, ktoré bojujú proti škodlivé molekuly nazývané voľné radikály. Príliš veľa voľných radikálov môže spôsobiť škody na ľudských tkanív a viesť k širokú škálu zdravotné poruchy, vrátane ochorenia srdca.

Acai berry deep purple pigment je zodpovedný za jeho antioxidačné prínosy, ktoré sú podobné ako v ďalších tmavých bobúľ, ako sú čučoriedky a černice. Pigment obsahuje antokyanov, triedou výkonné fytonutrienty-výživných zložiek rastlín – slúžia ako antioxidanty. Potraviny, ktoré obsahujú antokyány majú silné červenej, modrej alebo fialovej farby.

Meria silu antioxidačné účinky v rôznych potravinách ORAC (Oxygen Radical absorbancia Capacity) testom. Čím vyššie je skóre ORAC, silnejšie antioxidačné účinky. Acai bobule skóre pomerne vysoká.

Malo by sa poznamenať, však, že v nedávnej štúdii hodnotí antioxidačné účinky niektorých šťavy, šťavu z granátových jabĺk, červené víno, Concord hroznová šťava a šťavy čučoriedok skóroval vyššia, v uvedenom poradí, ako acai bobule šťava.

Anti-poburujúce vlastnosti.

Ďalšou výhodou acai Berry je jeho anti-poburujúce účinok. Ako už názov napovedá, anti-inflammatories boj proti zápalu, ktorý bol spojený s radom zdravotných problémov, vrátane ochorenia srdca a mŕtvice. Veľa over-the-counter non-steroidnou anti-poburujúce drogy pracovať na rovnakej ceste ako acai berry.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Acai Berry Detox je efektívna metóda chudnutie

Acai Berry Detox, doplnok stravy, cieľom je zvýšiť váš metabolizmus, svoju energiu, a tiež spáliť tuk.  Tento produkt je revolučný zázrak pilulku hľadal, alebo je to jeden z acai berry podvody opísané Better Business Bureau, ktorí lákajú spotrebiteľov do prijatia vzorky "zadarmo" a potom použite vaše informácie o kreditnej karte neoprávnených za chrbtom?Acai Berry je to prírodný anti-oxidant, ktoré rastú v Amazon Rainforest Brazília.  Mnoho spoločností sa bude predávať acai berry produktov v rôznych formách, ako sú tablety, šťavy, prášky nápoj a smoothies.  Marketingové tvrdenia sú početné, vyhlasovať tieto produkty spotrebiteľom poskytnú rôzne zdravotné prínosy ako zvýšenie energetickej hladiny a zlepšenie trávenia, aby sme vymenovali pár.

Acai Berry Doplnok Pre Chudnutie

Popularita týchto výrobkov, obloha-raketovo keď pár šťavy, ktoré obsahujú acai bobule boli vystupoval na Rachel Ray a Oprah Winfrey ukazuje.

Acai Berry Detox tvrdí, že používať iba najvyšší stupeň Acai prášok k dispozícii. Na internetovej stránke tvrdia, produkt bude robiť nasledovné:

  • Splachovacími nadbytočné kilo
  • Zvýšenie metabolizmu a energetickej hladiny
  • Schudnúť & očistiť svoj systém
  • Odstránenie škodlivých odpadov a toxínov
  • Znížiť zápcha a nadúvanie
Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok