Acai Berry Kilo Kaybı Ek

» » Acai Berry Kilo Kaybı Ek

Hakkındaki gerçeği Acai Berry ve kilo kaybı

Acai berry benzer diğer meyveler gibi birçok faydası vardır. Ama obezite ve kilo kaybı yardımcı olan çok sayıda talep bunların hiçbirinde doğruluk var mı?

Acai berry. Bunu duymuşsundur. Ama nedir? Ne işe yarar? Ve bazı insanların iddia olarak bir kilo verdiren mucize?

Mor acai berry Amazon son zamanlarda Güney Amerika dışında popüler olmuştur meyveleri bir dizi biridir. Pek çok iddia hakkında acai berry yapılmaktadır; Bunların bazıları doğru diğerleri değil vardır.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Acai Berry A sağlıklı seçim ekidir

Acai Berry Kilo Kaybı EkAcai berry benzer diğer meyveler gibi bazı sağlık yararları olduğu bulundu. Geleneksel tıp literatüründe en az bir düzine yazı berry değerli etkileri hakkında konuşun.

Beslenme bir bakış açısından iki önemli para birimleri karşısında acai berry sunar:

Faydalı antioksidan etkileri.

Acai berry antioksidan, mücadele serbest radikaller bilinen zararlı moleküller maddeler içerir. Çok fazla serbest radikallerin insan dokulara zarar ve tıbbi hastalıklar, kalp hastalığı da dahil olmak üzere çok çeşitli yol.

Acai berry derin mor pigment ile diğer karanlık çilek, yaban mersini ve böğürtlen gibi benzer antioksidan faydaları sorumludur. Pigment Antosiyaninler, phytonutrients güçlü bir sınıf içerir — bitkiler besleyici bileşenleri — bu antioksidan hizmet vermektedir. Antosiyaninler içeren besinler güçlü kırmızı, mavi veya mor renk var.

Çeşitli gıdalarda antioksidan etkileri gücünü ölçmek ORAC (oksijen radikal Absorbans kapasite) testi. ORAC puanı ne kadar yüksekse, daha güçlü antioksidan etkisi. Acai berry puanları çok yüksek.

Bu, ancak, son çalışmada bazı meyve suları, nar suyu, kırmızı şarap, Concord Üzüm suyu ve yabanmersini suyu antioksidan etkileri değerlendirmek daha yüksek, daha acai berry suyu o sırada attı ki unutulmamalıdır.

Anti-enflamatuar özellikleri.

Acai berry bir diğer avantajı anti-inflamatuar etkisi olduğunu. Adından da anlaşılacağı gibi antiinflamatuar, inflamasyon, kalp hastalığı ve inme gibi sağlık sorunları bir dizi bağlantılı mücadele. Birçok reçetesiz non-steroid antienflamatuar ilaçlar aynı yolu olarak acai berry üzerinde çalışmak.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Acai Berry Detoks etkili kilo kaybı yöntemi olduğunu

Acai Berry Detoks, diyet ek, enerji, senin metabolizma artırmak ve aynı zamanda yağ yakmak için tasarlanmıştır.  Bu ürün için arıyordum veya bu kim tüketicilere "ücretsiz" numune kabul içine çekmek ve kredi kartı bilgilerinizi yetkisiz ücret için kullanın Better Business Bureau tarafından açıklandığı gibi bir acai Berry dolandırıcılığı yedekler olduğu devrimci mucize hap mı?Acai Berry Brezilya Amazon yağmur ormanlarında yetişen doğal bir anti-oksidan olan.  Birçok şirket tabletleri, suyu, içecek tozları ve smoothies gibi çeşitli şekillerde acai berry ürünleri satmak.  Pazarlama iddia çoktur bu ürünler iddia eden enerji düzeyleri artan ve bir kaç isim için sindirimi, iyileştirilmesi gibi çeşitli sağlık yararları tüketiciler verecektir.

Acai Berry Kilo Kaybı Ek

Bu ürünler acai berry içeren meyve suları birkaç özellikli zaman Rachel Ray ve Oprah Winfrey üzerinde gökyüzü rocketed popülerlik gösterir.

Yalnızca en yüksek notu Acai Toz mevcut kullanmak Acai Berry Detoks iddia ediyor. Web iddia ürün aşağıdakileri yapın:

  • Aşırı kilo floş
  • Artırmak metabolizma ve enerji düzeyleri
  • Kaybetmek ağırlık ve sistem arındırmak
  • Zararlı atık ve toksinlerin ortadan kaldırmak
  • Kabızlık ve şişkinlik azaltmak
Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın