Acai Marja Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

» » Acai Marja Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

Tõde Acai Berry ja kaalulangus

Nagu muud sarnased marjad acai marja on palju kasu. Aga kas kõik tõe arvukalt väidab, et ta aitab kaalulangus ja Rasvumine?

Acai berry. Sa oled ilmselt kuulnud sellest. Aga mis see on? Kuidas see toimib? Ja kas see kehakaalu kaotus ei tea, kui mõned inimesed väidavad?

Lilla acai marja on mitu Amazon marju, mis viimasel ajal on muutunud populaarseks väljaspool Lõuna-Ameerikas. Paljud väited on tehtud umbes acai berry; mõned neist on tõsi, teised mitte.

Vajuta siia osta Acai Berry Täiendus

Acai marja on A terve valik täiendus

Acai Marja Täiendada Kehakaalu LangetamiseksNagu muud sarnased marjad acai marja on leitud, et on teatud kasu tervisele. Tosin artiklid tavapäraste meditsiinikirjanduses räägivad marja väärtuslikku mõju.

Toiteväärtuse seisukohast pakub acai berry oluline kahel rindel:

Kasulik antioksüdeeriv mõju.

Acai Mari sisaldab antioksüdante, mis võitlevad kahjulike molekulid, tuntud kui vabu radikaale. Liiga palju vabade radikaalide võib põhjustada kudede kahjustusi ja viia erinevaid meditsiinilisi häired, sh südamehaiguste.

Acai berry tumepunaseks pigment vastutab oma antioksüdant kasu, mis on sarnased teiste tumedad marjad nagu mustikad ja murakad. Pigment sisaldab Antotsüaniine, võimas klassi phytonutrients — toitev osade taimede — mis toimib antioksüdante. Toidud, mis sisaldavad Antotsüaniine on tugev punane, sinine või lilla värvi.

Erinevate toitude antioksüdeeriv mõju tugevust mõõdetakse ORAC (Oxygen Radical neeldumine Capacity) test. Mida suurem on ORAC näitaja, tugevam antioksüdant mõju. Acai berry punktisummad üsna kõrge.

Peab märkima, siiski, et hiljutine uurimus hindamisele antioksüdeeriv mõju teatud mahlad, granaatõuna mahl, punane vein, Concord grape mahla ja mustika mahl viskas kõrgem, selles järjekorras, kui acai marja mahl.

Põletikuvastane toime.

Teine eelis on acai marja on põletikuvastane toime. Nagu nimigi ütleb, põletikuvastaste võidelda põletik, mis on seostatud mitmeid terviseprobleeme, sealhulgas südamehaigusi ja insulti. Paljud üle-leti mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite töö sama rada nagu acai marja.

Vajuta siia osta Acai Berry Täiendus

Acai marja Detox on efektiivne kaalu kaotus meetod

Acai marja Detox, toidulisand, soovitakse suurendada oma metabolismi ja teie energia ja ka põletada rasva.  Kas see toode revolutsiooniline ime pill otsinud või on see üks acai berry petuskeemid Better Business Bureau, kes meelitada tarbijaid võetakse vastu "tasuta" proovid ja seejärel kasutada teie krediitkaardi andmeid volitamata tasu kirjeldatud selja?Acai marja on looduslik antioksüdant, mis kasvab Amazonase vihmametsade Brasiilia.  Paljud firmad müüvad acai berry tooteid erinevates vormides nagu tabletid, mahla, joogi pulbrid ja smuutisid.  Turustamise nõuded on palju, kes väidavad neid tooteid annab tarbijatele mitmeid tervistavaid omadusi nagu energia taset ja parandades seedimist nime paar.

Acai Marja Täiendada Kehakaalu Langetamiseks

Nende toodete taevas tõustes kui mahlad sisaldavad acai berry paar oli objekte kohta Rachel Ray ja Oprah Winfrey populaarsust näitab.

Acai marja Detox väidab, et kasutada ainult kõrgeima kvaliteediklassi Acai pulber saadaval. Veebisait väidab toote tehke järgmist:

  • Loputage välja liigse kilo
  • Suurendada metabolismi ja energia taset
  • Kaalust alla võtta ja puhastada oma süsteemi
  • Kõrvaldada kahjulike jäätmete ja toksiinid
  • Vähendada kõhukinnisus ja kõhupuhitus
Vajuta siia osta Acai Berry Täiendus