Acai Ogu Svara Zudums Papildināt

» » Acai Ogu Svara Zudums Papildināt

Patiesība par Acai ogu un svara zudums

Acai berry, tāpat kā citu līdzīgu ogas ir daudzas priekšrocības. Bet vai ir kāda patiesība, lai daudzi apgalvo, ka tas palīdz ar svara zudumu un aptaukošanās?

Acai ogu. Jūs esat dzirdējuši par to. Bet kas tas ir? Ko tas dara? Un tas ir svara zudums brīnums, kā daži cilvēki apgalvo?

Violeta acai ogu ir viens no vairākiem ogas no Amazon, kas pēdējā laikā ir kļuvuši populāri ārpus Dienvidamerikā. Ir daudzas norādes par acai berry; daži no viņiem ir taisnība, citi ne.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Acai ogu ir A veselīga izvēle papildinājums

Acai Ogu Svara Zudums PapildinātAcai berry, tāpat kā citu līdzīgu ogas, tika konstatēts, ka ir noteiktas veselības pabalstus. Vismaz ducis raksti tradicionālās medicīnas literatūrā runā par vērtīgu ogu ietekmi.

No uzturvērtības viedokļa acai ogu sniedz svarīgu divās frontēs:

Izdevīga antioksidantu iedarbību.

Acai ogu satur antioksidantus, vielas, kas apkarotu kaitīgus molekulas, sauc par brīvajiem radikāļiem. Pārāk daudzi brīvie radikāļi var nodarīt kaitējumu cilvēka audu un izraisīt plašu veselības traucējumi, ieskaitot sirds slimības.

Acai ogu tumši violetā pigments ir atbildīga par tās antioksidantu priekšrocības, kas ir līdzīgas citiem tumšās ogas, piemēram, mellenēm un kazenes. Pigments ir antociānu, spēcīgs phytonutrients klase — barības sastāvdaļas augi — kalpo kā antioksidanti. Pārtikas produkti, kas satur antocianīna krāsojuma ir spēcīga sarkanu, zilu vai violetu krāsu.

Antioksidantu iedarbību dažādos pārtikas produktos stiprumu mēra ar ORAC (skābekļa Radical absorbcijas jaudu) testu. Jo augstāka ORAC score, jo spēcīgāks antioksidants ietekme. Acai ogu rādītāji diezgan augsts.

Tomēr jāatzīmē, ka nesenā pētījumā novērtējot dažu sulas, granātābolu sula, sarkanvīns, Concord vīnogu sulas un melleņu sulas antioksidantu iedarbību vērtē augstāk, tādā secībā, kā acai ogu sulu.

Pretiekaisuma īpašības.

Vēl viena priekšrocība acai ogu ir tā pretiekaisuma iedarbība. Kā liecina nosaukums, pretiekaisuma cīnās iekaisumu, kas ir saistīta ar virkni veselības problēmas, ieskaitot sirds slimības un insults. Daudzi no ārpusbiržas-steroīdās pretiekaisuma narkotikām strādāt par vienu un to pašu ceļu kā acai ogu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Acai Berry Detox ir efektīva svara zudums metode

Acai Berry Detox, uztura papildinājums, kas ir paredzēta, lai palielinātu savu metabolismu, savu enerģiju, un arī dedzināt taukus.  Šis produkts ir revolucionārs brīnums tableti, jūs esat bijis meklē, vai ir tas viens no acai ogu izkrāpšanu, kā aprakstīts ar Better Business Bureau, kas pievilinātu patērētājiem pieņemot "bezmaksas" paraugus un pēc tam izmantot savas kredītkartes informāciju par neatļautu maksas atzveltnēm?Acai ogu ir dabas antioksidants, kas aug Amazones lietusmežu Brazīlijā.  Daudzi uzņēmumi būs pārdot acai ogu produktu dažādās formās piemēram, tabletēs, sulas, dzērienu pulveriem un kokteiļus.  Tirdzniecības prasības ir ļoti daudz, apgalvojot, ka šie produkti dos patērētājiem dažādos veselības ieguvumus, piemēram, palielināt enerģijas līmeni un uzlabo gremošanu, nosaukt pāris.

Acai Ogu Svara Zudums Papildināt

Šie produkti debesis rocketed, kad pāris sulas, kas satur acai ogu tika featured par Rachel Ray un Oprah Winfrey popularitāti liecina.

Acai Berry Detox apgalvo, ka izmantot tikai augstākā pakāpe Acai pulveris, kas ir pieejami. Mājas lapā apgalvo, ka produkts būs rīkojieties šādi:

  • Flush pārsniedz mārciņas
  • Palielināt metabolismu & enerģijas līmeņiem
  • Zaudēt svaru un attīra jūsu sistēmas
  • Novērstu kaitīgus atkritumus un toksīnus
  • Samazināt aizcietējums & uzpūšanās
Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt