Acai Uogų šalutinis Poveikis

» » Acai Uogų šalutinis Poveikis

Acai Uogų šalutinis PoveikisDėl visų hype aplinkinių acai tokios rodo kaip Dr Oz, Rachael Ray ir Oprah, uogos, miltelių, celiuliozės, sultys, kapsulės, ir arbata turi siautulingas.

Acai uogų yra labai turtingas šaltinis antioksidantų, omega riebalų rūgščių, būtinų vitaminų ir kitų mikro maistinių medžiagų. Acai yra kitų maisto produktų dėl jos turtinga ir pilnas maistinė sudėtis.

Kas nenori prarasti svorio ir gauti energijos? Kai įžymybės, pavyzdžiui dermatologas Dr Nicholas Perricone tout acai kaip numeris vienas super maisto, anti-senėjimo, visuomenė nori pirkti ir naudoti jį dabar.

Kiti pavadinimai acai produktų yra Acai uogų, Açaï d'Amazonie, Acai ekstraktas, Acai vaisių Acai palmių, Amazon Acai, Amazonės Acai uogų, Assai, Assai Palm, Baie d'Açaï, Baie de Palmier Pinot, kopūstų Palm, Chou Palmiste, Euterpe badiocarpa, Euterpe oleracea, Extrait d'Açaï, vaisių d'Açaï ir Palmier d'Açaï.

Spauskite čia Norėdami pirkti Pure Acai Berry Papildymas

Ar Acai saugi visiems?

Prieš šokinėja į Laimėjusi, galbūt norėsite ištirti galimas šalutinis poveikis acai. Acai atitinkama dozė priklauso nuo kelių veiksnių – vartotojo amžiaus, sveikatos ir sąlygų.

Šiuo metu nėra pakankamai mokslinės informacijos, leidžiančios nustatyti ir dozių acai. Atminkite, kad tik todėl, kad acai yra natūralus produktas, tai dar nereiškia tai visada būtinai saugus visiems.

WebMD.com įspėja, kad "nėra pakankamai informacijos, kad žinoti, jei acai yra saugus. Jei esate nėščia ar žindymo, tai geriausia gyventi saugiau ir Venkite. Geriamojo žaliavinio acai sultys buvo susijęs su ligos vadinamas Amerikos Tripanosomozė arba Chagas ligos protrūkių."

Visada Nusidėti pusėje atsargiai. Tyrimai rodo, kad per didelį vartojimą šviežios Acai uogų gali sukelti viduriavimą; Tačiau gamintojai teigia, kad nėra jokio šalutinio poveikio, kilusiai dėl papildų,-kapsulių, sultys, tyrės, miltelių, arbatos-tol, kol jie yra 100 % grynas ir būti jokių kitų komponentų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Pure Acai Berry Papildymas

Pirkti Pure Acai Berry Papildymas

Problemą, acai uogų šalutinis poveikis gali atsirasti dėl naudoti konservantus tvarkant šių papildų. Dauguma kompanijų pridėti ingredientų, pavyzdžiui, kofeinas, cukraus, tabako, toksiškos užpildų ir toks per priėmimo acai uogų papildų. Šių priedų savo ruožtu sunaikinti produktų grynumas.

Turi būti tokie pat saugūs, kaip įmanoma, pasirinkti iš gryno 100 % acai uogų papildų. Geriausias būdas išvengti šalutinis poveikis yra tik pirkti papildai iš įgalioti ir patvirtintų prekių ženklų. Papildai su riboto santykis acai uogų, kitų priedų praneštų sukelti simptomus, pavyzdžiui, alerginės reakcijos, skrandžio skausmas, serga jausmai, galvos skausmas ir viduriavimas. Klientų skundus įtraukiant watered žemyn formulėms ir Pigūs ingredientai užpildų.

Geriausias būdas gauti gryno acai uogų produktas yra ieškoti USDA sertifikavimo. Tai užtikrina jus, kad jums bus gauti gryno acai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Pure Acai Berry Papildymas
Acai Uogų šalutinis Poveikis