Dr Oz Un Aveņu Ketona Svara Zudums

» » Dr Oz Un Aveņu Ketona Svara Zudums

Kad ķirurgs, autora un Dr Oz parādīt Mehmet Oz uzņēmēja runā, uzturu Kopienas klausās. Tātad kad Dr Oz did segments pirmdien par uztura papildināšanai aveņu ketonu, tā atstāja mums vēlas uzzināt vairāk par to, kāda tā ir, ko tā dara, un vai tas ir droši.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus
Dr Oz Un Aveņu Ketona Svara ZudumsDr Oz aveņu ketona ārpusbiržas bagātinātāji touted kā brīnumu tauku deglis pudelē, mūsu šovā. Konkrētāk, ketonu papildinājumi ir koncentrēta devas, avenes ķīmiskās vielas, kas izraisa to atšķirīgas aromāts.

Viela ir apstiprinājusi FDA kā parasti droši kopš 1965, bet ketoniem piedzīvojam pieaugums popularitāti, pateicoties vairāku nesenie pētījumi, analizējot to spēja sadedzināt taukus saglabātos.

Pētījumiem, gan pelēm un cilvēkiem ir apstiprinājuši visu dabas Papildinājums tauku dedzināšana pilnvaras, gan daudzi eksperti uzskata, ka datus ievada kā un liecina, ka cilvēki, kas vēlas zaudēt svaru vajadzētu pieturēties pie labas ole diētu un fiziskiem vingrinājumiem.

Par Dr Oz. svars loss eksperts Lisa Lynn paskaidroja, kā produkts ir palīdzējusi daudziem viņas klientiem izlauzties cauri svara zudums plato, kad to lieto kopā ar veselīgu uzturu un ikdienas uzdevums. Viņa iesaka veikt 100 vai 200 mg piedevas ketona brokastis un pusdienas katru dienu, ko viņa saka, ir ķīmisko ekvivalents apmēram 90 £ svaigu aveņu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus
Ar ketonu, ķermeņa metabolically dosies tajā virzienā vēlaties doties iekšā, Dr Oz teica par parāda. Es ceru, ka tas kļūs jums vairāk kupris svara zudumu un to izmantot šim mērķim, nevis kā brīnums tableti.

Tomēr ne visi ir tik borta ar aveņu ketona kā Dr Oz. uzturs pārskats farmaceits Dr Sarah G. Kahn saka ketoniem strādāt, regulējot norepinefrīna, kas izraisa ķermeņa temperatūras svārstībām un palielināt vielmaiņu organismā atbrīvošanu. Tomēr viņa brīdina, tas var nebūt droši cilvēkiem ar noteiktiem veselības nosacījumiem.

Dr Oz Un Aveņu Ketona Svara Zudums

Es nevarētu ieteikt šo produktu uz diabētiķi bez uzstāšanās ar savu ārstu, jo cukura līmeni asinīs svārstību risku, viņa saka. Cilvēkiem, kuriem ir sirds jautājumiem vai augsts asinsspiediens arī nebūtu labi kandidāti aveņu ketoniem, jo norepinefrīna var būt ietekme uz asinsspiedienu un sirds ritma.

Tas var būt arī ietekme uz cilvēkiem, kuri ir Hops vai astmas nosacījumi un var padarīt to apstākļu sliktāk.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Dr Oz iesaka aveņu ketona svara zudums

Kas ir aveņu ketona?

Aveņu ketona ir aromātisko sastāvdaļu avenes un citus augļus. To var ražot arī sintētiski lab.

Kāpēc ir aveņu ketona bijusi mērķtiecīgi svara zudumu?

Zinātnieki bija parādīts iepriekš asa savienojumi ar līdzīgu ķīmisko struktūru, piemēram kapsaicīns, synephrine, bija lipolytic aktivitāte — izraisa tauku iedalījums — žurkas barotas augstu tauku diētu un in vitro tauku šūnās.

Ko darīja zinātnieki laboratorijā?

Vienā eksperimentā, lai pārbaudītu ietekmi uz aptaukošanās, pelēm tika baroti augstu tauku diētu, kā arī aveņu ketona apmēram 10 nedēļas. Citi eksperimenti tika veikti in vitro (ar mēģenēm, Petrī utt.).

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus
Ko zinātnieki iemācījās par tauku šūnu?

Pētnieki norādīja, ka, salīdzinot ar kontroli, aveņu ketona samazinājās tauku peļu audos aknu un viscerālu adipose (vēdera tauku) apjoms. Tas ievērojami palielināja norepinefrīna inducēja lipolīzi (tauku sadalīšanās) kādu žurku tauku šūnās.

Pētnieki arī in vitro tauku šūnas ar aveņu ketona pārbaudīts un konstatēts, ka viņi parādīja lielāku pierādījumu sadalījums, salīdzinot ar kontroli.

Ko darīja zinātnieki uzzināt par aveņu ketonu un adiponectin attiecības?

Adiponectin ir proteīna, ko iestāde izmanto, lai regulēt vielmaiņu. Augstākie līmeņi ir saistīti ar mazāku tauku veikalos. Zinātnieki pētīja aveņu ketoniem ietekmi uz in vitro tauku šūnu un novēro augstāku sekrēcijas adiponectin, salīdzinot ar kontroli.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus
Dr Oz Un Aveņu Ketona Svara Zudums