Dr Oz: White Zīdkoka Ogu Paātrinātu Svara Zudums

» » Dr Oz: White Zīdkoka Ogu Paātrinātu Svara Zudums

Dr Oz: White Zīdkoka ogu paātrinātu svara zudums, bloķējot cukura absorbciju.

Dr Oz: White Zīdkoka Ogu Paātrinātu Svara ZudumsDr Oz teica kaltētu white Zīdkoka ogu ir spēcīga super pārtiku, kas paātrina svara zudumu un var novērst diabēta.

Par Dec 30 Dr Oz parādīt epizode, viņš apsprieda veselības ieguvumiem no white mulberry. (Šī epizode sākotnēji aired 30. Sept.)

White mulberry pakotnes ievērojams uzturvērtību perforators, teica Dr Oz. Tas ir veids, kā apturēt cukura pārstrādes, pirms tā startējas.

Dr Oz teica baltais zīdkoks cīnās, augsts holesterīna līmenis, augsts asinsspiediens un sirds slimības, jo tie ir bagāta ar antioksidantiem (ieskaitot resveratrol), šķiedrvielu un olbaltumvielu. Tās garša kā vīģes un konsekvenci kā rozīnes.

White Zīdkoka ogu ir arī zems cukura un augstu vitamīnu C un B. Viena trešdaļa tasi baltā zīdkoka ogas satur četrus gramus olbaltumvielu un 20 procenti no ikdienas fiber vajadzībām.

Kas vairāk, Dr Oz teica balto zīdkoka ogas veicina svara zudumu, kavējot cukura, gremošanu, tā izpaužas izdalās cukuru, tā vietā, lai absorbēt vērā asinsritē.

Pētījumi liecina, ka salikta white zīdkoka ogas, sauc par 1 deoxynojirimycin (DNJ) lapas neļauj tapas cukura līmeni asinīs.

Jūs varat baudīt balto Zīdkoka ogu žāvētu augļu vai tējas. Dr Oz teica dzeramo baltais zīdkoks tēja ar savu maltītes palīdz kontrolēt cukura līmeni asinīs un diabēts var atvairīt. Man patīk, kad pārtika var izārstēt mums! viņš teica.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos White Mulberry Papildinājums

Dr Oz vēstī par balto zīdkoka ogas

Ja jūs vēlaties kontrolēt jūsu cukura līmeni asinīs un tajā pašā laikā palīdzēt jūsu sirds, izskatās ne tālāk. Kaltētu white Zīdkoka ogu ir garšīgs jaunu veselības sajūta, kas ir par slaucīšana valstī. Uzziniet visu, kas jums jāzina par šo aizraujošu jaunā superfood, izlasot šo vienkāršs kontrolsaraksts:

 • Kaut arī daudzi žāvēti augļi satur 30 līdz 40 gramu cukura (vairāk cukura nekā candy bar!), kaltētu Zīdkoka ogu satur mazāk nekā puse atrodami rozīnes un ievērojami mazāks par žāvētām vīģēm, dzērvenes, banāni, ananasi, mango un datumus cukura daudzumu.
 • Pat tad, ja tie ir vieglāki, ar cukura, šīs maz ogas ir salda, ar līdzīgu vīģes un konsekvenci, piemēram, rozīņu garšu.
 • Ogas pack spēcīgs antioksidants perforators, pateicoties fenoli, kas palīdz neitralizēt brīvo radikāļu kaitējumu.
 • Pētījumi liecina, ka white Zīdkoka ogu antioksidanti var palīdzēt aizsargāt sirds pret bojājumiem no dažiem toksīnus.
 • Ogas tiek arī lielisks proteīna, kas tikai 1/3 tase satur 4 gramus proteīna.
 • Iespaidīgu daudzumu šķiedrvielu, kas atrodams zīdkoka ogas var palīdzēt samazināt savu holesterīna līmeni un regulēt savu šķelšanu. Jūs varat saņemt 20 % no jūsu ikdienas fiber vajadzībām tikai 1/3 tase!
 • Skatoties savu svaru? Nevajag uztraukties — zīdkoka ogas ir bez piesātinātajiem taukiem.
 • White mulberry lapas ir zinātnieki īpaši satraukti, jo tie var palīdzēt novērst diabēta.
 • Savienojums sauc 1-deoxynojirimycin (DNJ) atrodama zīdkoks lapām, domājams, kavē cukura pārstrādi, tāpēc, ka lielākā daļa cukura nav absorbē vērā asinsritē un tā vietā izdalās.
 • Pētījumi liecina, ka DNJ palīdz novērst tapas cukura līmeni asinīs. Mulberry leaf tēju var dzert jūsu ēšanas laikā, lai palīdzētu kontrolēt cukura līmeni asinīs un iespējams novērst diabēta.
 • Jūs varat atrast lēti mulberry tīra tēju vai cukura vadības vai jauktu lapu tējas, kurās zīdkoks lapām tiešsaistē vai veselīgas pārtikas veikalā.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos White Mulberry Papildinājums