Dutlar Cilt, Saç Ve Sağlık Için Faydaları

» » Dutlar Cilt, Saç Ve Sağlık Için Faydaları

Dutlar cilt, saç ve sağlık için faydaları

Dutlar Cilt, Saç Ve Sağlık Için FaydalarıDut, dünyanın her yerinden insanlar tarafından zevk lezzetli ve besleyici meyveleri vardır. Dutlar Morus Alba ağacından üretilmektedir. Blackberry ve greyfurt gibi tadı oldukça benzeyen doğal olarak tatlı bir meyvedir.

Dut ağaçta yetişiyor ve Asya, Afrika ve Amerika, sıcak bölgelerinde yetiştirilir.

Dut meyve kırmızı, siyah ve mavi sürümleri dahil birçok çeşidi vardır. Dut meyve genellikle kurutulmuş formdaki yenir. Bu çok yönlü bir meyve ve çeşitli tariflerde kolayca tümleştirilebilir.

Dut ağacının yaprakları yetişir ve silkworms bir gıda olarak kullanılan besin içeren "drupes" denilen demetleri. Bu da saç dökülmesi ilaç gibi farklı tıbbi özellikleri için anti-inflamatuar ve anti-biyotik olarak kullanılır.

Oku aşağıda daha fazlası dut faydaları bilmek:

Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Besin değeri:

 • Dut besinlerin bir güç merkezi ve mükemmel bir protein kaynağıdır. dut 3 gram protein 9 gram vardır.
 • Dut, demir, kalsiyum, Vitamin A, C, E ve K, folat, tiamin, Piridoksin, niasin ve lif büyük bir kaynak olduğunu.
 • Dut onarım serbest radikallerin bulunan antioksidanlar. Resveratrol, antioksidan, dut içinde bol miktarda bulunur. Kalp sağlığı ve genel canlılık geliştirmek için yardımcı olur.
 • Dut antosiyanin, flavonoidler, lutein, zea-xanthin, B karoten ve bir karoten gibi zengin polynutrients da sağlar.

Dut meyve sağlık yararları:

Dut önemli bir çözüm içinde Çin ilaç olarak kabul edilir.  Dut sağlık faydaları vitaminler, mineraller ve antioksidanlar dolu olan kendi suyu elde edilebilir.

 • Meyvelerde bulunan zengin antosiyanin belirli hastalıklar için tedavi edici özelliklere sahiptir ve aynı zamanda doğal yiyecek renklendirici kullanılır.
 • Dutlar resveratrol, kanseri önlemek için araştırmacılar inanıyorum güçlü bir phytonutrient iyi bir kaynaktır. Prostat hücrelerinin büyümesini ve tümör büyüme stunts anti oksidanlar yüksek düzeyde içerir.
 • Dutlar kan dolaşımını artırmak için bilinir ve tansiyonu düşürmeye yardımcı olur ve kan pıhtıları ve konturlar daha az duyarlı kılan bir anti-enflamatuar olarak yararlıdır. Dut suyu anemi muzdarip bazı belirtileri hafifletmeye yardımcı olabilir. Tüm ek olarak, bunlar kalp hastalıkları önlemek için yardımcı olmak.
 • Çin Tıbbı, dut Kan tonik olarak kabul edilir. Kan dolaşımı ve tüm sistemin güçlendirilmesi yardımcı olur, temizliyorlar. Bu süreç içinde kan yatıştırıcı ve sinirleri yatıştırıcı zenginleştiriyor. Ayrıca alkol metabolizma teşvik yardımcı olur.
 • Dutlar güçlendirmek böbrekler ve karaciğer temiz belirtilmiştir.
 • Dut yüksek C vitamini ve flavonoidler doğal bağışıklık güçlendirici yapan ve nezle, öksürük ve soğuk algınlığı ve diğer rahatsızlıkları önler. Dut de gastrit sorunu ve kronik hepatit ile yardımcı olur.
Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Dutlar başka bir sağlık faydaları

 • Dut suyu, ameliyat sonrası hastalar için son derece faydalıdır. Bu şifa hızlandırır, kan dolaşımını artırır ve enfeksiyon başlangıcı engeller. Genellikle doğumdan sonra kurtarma hızlandırmak için kullanılır ve ameliyat sonrası tahrik edici bir çözüm olarak kullanılır.
 • Dutlar dengeli şeker ve kontrol kan şekeri diyabetik hastalarda destek bileşikleri içerir. Flavonoid dut içinde mevcut olan hastalarda şeker düzeyi ve engeller. Bu yüzden karışıklık nedeniyle şeker seviyesi spike diyabetik hastalarda önlemek son derece etkili.
 • Dut yemek kalp sağlığı için yararlı olmaktadır. Sinir sistemini güçlendirir ve böylece tıkanıklık kan akışını engelleyen kötü kolesterolü azaltır. Bu yüzden kalp krizi ve felç önlemede etkili.
 • Düzenli olarak dut yemek kolesterol düzeyi sınırları dahilinde tutacak.
 • Dut düzenli tüketimi, iştah düzeyinde artırılması sindirim sistemi geliştirir.
 • Dut, iç salgı denge ve bağışıklık geliştirmek. Uygun vücut sıvısı üretim teşvik etmektedir. Ayrıca su kaybı muzdarip insanlar yardımcı olur. Vücut sıvısı eksikliği muzdarip insanlar dut 10 mg her gün sürer.
 • Ayrıca saç melanin üretimi teşvik ve doğal renk saç korumaya yardımcı olur. Gri saçlı insanlar da dut düzenli alımı ile yararlanabilir. Dut suyu doğrudan kıl uygulanan saç kökleri canlandırmak ve sağlıklı saç büyümesini tekrar.
 • Dut suyu bir bardak içki de vizyonu geliştirir. A vitamini hangi bizim görme güçlendirir ve bilgisayarda saat harcamak insanlar için idealdir göz yorgunluğu giderir yüksek bir içeriğe sahiptir. Ayrıca gözler göz görme kaybı ve retina dejenerasyonu neden olan serbest radikallere karşı korur.
Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Dut: Cilt faydaları

Cilt için dut faydaları şunlardır:

 • Dut, diğer meyveler gibi etkili anti-aging ajanları olarak tanınmış olan antioksidanlar açısından zengin.
 • Siyah noktaları ve diğer lekeleri yüz cilt temizleme içinde yardımcı özellikleri vardır.
 • Melanin sentezini sürecinin etkili, her zaman istediğin net ve parlak bir cilt elde etmek izin düzenlenir. Uzmanlar, meyve yeme veya içme dut çayı ve suyu cilt gençleştirmek için önerilir.
 • Olan ağaç yaprakları 30 zabıtname ya da öylesine cilt problemleri gibi soğuk algınlığı, boğaz ağrısı, ateş, vb tedavi etmek için su sıcak pot bırakılabilir.
 • Dut yaprakları, onları birkaç gündür zeytin yağı veya Hindistan cevizi demleme ve yağı cildinizin üzerine uygulayarak aşırı kuru cilt tedavisi için kullanılabilir. Bu losyon ile kuru ve tahriş eğilimli cilt tedavisi için kullanılabilir.
 • Banyo tuzları ve dut cildinizin yumuşak ve parlak yapmak için yapılan sabunlar da bulabilirsiniz. Yaprakları sauna ve sıcak banyolar, gözenekleri açık yardım gibi vücudunuzun Detoks için kullanılabilir. Infüzyon dut yaprakları içerir Buhar ve de vücudun metabolizmasını düzenleyen vücudun ter sağlar.
Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Dut: Saç faydaları

Dutlar saçlar için yararları şunlardır:

 • Dut saçların daha sağlıklı olmasına yardımcı olacak özelliklere sahip. Bu berry saç büyüme, böylece saç dökülmesi önleme teşvik iyi bilinmektedir. Özellikle saç köklerinin meyvelerden çıkarılan madde ile gençleşmek kim kemoterapi undergone kanser hastaları için iyidir.
 • Saç kaybı muzdarip, Karadut ayıklar kimyasal ya da cerrahi tedavi almak için güvenli ve doğal bir alternatif vardır. Sen-ebilmek uygulamak suyu saç büyümesini teşvik etmek.
 • Senin saç melanin üretimini dut tarafından geliştirilmiştir. Bu saçın doğal renk tutulacağı sağlar. Özellikle dan erken saça ağaran muzdarip insanlar için harika bir haber bu. Sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız olup olmadığını ya da değil ağaran Dut suyu düzenli olarak içme size yararlanabilir.
Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Nasıl seçmek ve dut satın:

Olgun kırmızı ve beyaz dut, yaz sezonu erken evre sırasında veya bahar sonra parçası bulunabilir. Siyah dut yaz sonunda sadece olgun. Bir kez meyveleri olgunlaşmış, kuşlar için hızlı bir şekilde alırsınız tanınmış olduğu gibi onları hasat en iyisidir. Eğer onları bir mağazadan satın alıyor, dolgun ve zengin renk var olduğundan emin olun. Beyaz dut alıyorsanız sürece, bu onlar henüz olgunlaşmış değil olduğunu gösterir gibi soluk renkte olan Dutlar önlemek için bir noktaya olun.

Dut ağacı varsa, meyve hasat için zor bir görev değildir. Tek ihtiyacınız olan bir muşamba tentenin düşen meyveleri yapmak için onları sıkmak ve dalları altında yer kapsayacak. Olgun meyve zamanı alternatif her gün tekrarlayın gerekir.

Çilek topladıktan sonra sepet koymak onları. Alt olanlar, onları mahvediyor ezilecek gibi değil çok dolu sepet yapmak unutmayın. Bir sonraki adım onları hava geçirmez kaplarda saklayın etmektir. Onları depolamadan önce meyveleri yıkamak veya onları kullanmadan önce onları yıkayın.

Bu meyveler, 3 gün boyunca buzdolabında saklanabilir. Eğer hasat için daha sonra onları dondurma, yıkama ve kuru onları hafifçe bir bez veya doku okşamaya tarafından ve onları mühürlü bir torba içinde saklayın. Yaklaşık 3 ay içinde derin dondurucu dut bırakabilirsiniz.

Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Dut nasıl:

Yukarıda belirtildiği gibi dut ve yaprakları çay ve diğer içecekler yapmak için kullanılabilir. Bunun dışında börek gibi çok çeşitli leziz tatlılar için büyük dolguları yapıyorlar. Mevcut tüm meyveler dut yapım onları hazırlamak nasıl olursa olsun sağlıklı antioksidanlar, yüksek içerik var. Dut smoothies tadı muhteşem. Günlük diyet kolesterol düzeyleri kararlı kalmak emin olmak için bunları ekleyebilirsiniz. Ayrıca vücudun sağlıklı ve güçlü kalmak için gerekli tüm hayati besin aldığını garanti eder.

Dut yemek, karaciğer, böbrek gibi akciğerleri etkileyen pek çok hastalıkları önlemek yardımcı olabilir. Uzmanlar, vücudunuzun Detoks için günlük olarak taze Dut suyu bir bardak içme öneririz. Bu berry diyet kullanmanın birçok farklı yolu vardır. Meyve ve yaprakları, genel sağlığı geliştirmek için kullanabileceğiniz yararlı özellikleri vardır.

Doğal bir şekilde vücudunuzun temizlemek için arıyorsanız, parlak deri ve güçlü sağlıklı saçlar, dut en iyi seçenek vardır. Bu yüzden kesinlikle mutlaka diyet için eklemek için vücudunuzun her parçası bu şaşırtıcı berry, faydaları!

Dut ayıklamak resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız