Kde Kúpiť Acai Berry?

» » Kde Kúpiť Acai Berry?

Kde môžete kúpiť Acai Berry?

Chcete vedieť, kde kúpiť acai berry? Jedno miesto na pohľad je to miestne zdravou výživou alebo s potravinami. Bohužiaľ, väčšina miest nemajú ešte acai. Ďalšou možnosťou je kúpiť acai on-line. Čerstvé zmrazené acai jahodové pyré je k dispozícii on-line od asi $60 za necelých 100 uncí Berry.

Tento produkt Sambazon je vyrobený zo 100% čisté nesladené organické acai bobule. Acai mrazená pyré balenia uchovať svoje kvality v mrazničke až do 5 rokov od dátumu výroby bez straty nutričné hodnoty alebo chuť, ako dlho sa uchovávajú mrazené nula stupňov.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Kde môžete kúpiť Acai Berry doplnky?

Kde Kúpiť Acai Berry?Medzi ostatné acai bobule doplnky, našli sme dôveryhodných chudnutie obchod ktorý predáva 100% čistý sušené acai bobule pilulky, perfektné Acai kapsule, asi 35 dolárov za fľašu 120 kapsúl.

Dva až osem kapsuly sa odporúča denne. Niektoré výživové fakty pre acai berry ako citovaný spoločnosťou:

  • Acai má 10 až 30 krát antokyanov červeného vína
  • ORAC skóre na 100 gramov mrazom sušené Acai prášok je viac ako 50.000.
  • 74% tuku v bobule prichádza od zdravých nenasýtených tukov Omega 3, Omega 6 a Omega 9
  • 19 rôznych aminokyselín boli identifikované v Acai.
Acai juice je ďalší spôsob, ako kúpiť acai berry. Acai šťavy sa stáva viac a viac k dispozícii v zdravej výživy a obchody s potravinami ale najspoľahlivejší spôsob, ako ho zakúpiť aj naďalej byť online.

Pozor však, pretože mnoho acai šťavy obsahujú cukor, kukuričný sirup alebo sú zmiešané s iné ovocné šťavy, ako brusnice alebo hrozna. Amazon má 100% čisté, organické acai jahodovej šťavy za výhodné ceny.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Prečo som počul toľko o Acai Berry v poslednej dobe?

Ako jeden z najnovších super potravín, pričom tvrdenia že acai berry je zázrak chudnutie Chudnutie a detoxikáciu aide. To by mohlo pomôcť znížiť hladinu cukru v krvi, boj proti chorobám, vyzerať mladšie, zvýšenie libida a zlepšenie trávenia. Acai berry môže dokonca zvýšiť energiu a vytrvalosť.

Neočakávajte nájsť acai bobule v našom obchode s potravinami ako jahody a čučoriedky. Acai bobule rastú v Južnej Amerike. Vzhľadom na ich vysoký obsah tuku (30-50%), ktoré podliehajú skaze. Sa začnú kaziť deň po zbere.  Preto nebudeme vidieť tieto bobule sú k dispozícii čerstvé v supermarketoch alebo obchodoch so zdravou výživou.

Acai bobule sú viac ako 95% osiva s vonkajšie vrstvy pozostávajúce z menej ako 5% z berry. V skutočnosti to nie je možné jesť ovocie pretože jeho fyzikálne vlastnosti.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Ako môžete vziať Acai Berry zdravie výhody?

Najlepší spôsob, ako dostať acai mimo Amazon je ako mrazené acai pyré, tiež známy ako acai vlákniny. Čerstvé acai bobule sú zachované zmrazením buničiny. Tento mrazené ovocie je potom dodaný do iných krajín, aby bolo možné pre Brazílčania páčiť v iných formách ako šťavy a smoothies. Našťastie mrazené ovocie je veľmi podobne ako skutočné veci.

Acai bobule stratí väčšinu svojej nutričnej hodnoty do 24 hodín po zberalo. Z tohto dôvodu acai bobule musia byť okamžite spracované do dužiny po zbere namáčanie vo vode a odstránením semená tvoriť pyré. Pyré je potom flash pasterizovaná a zmrazené tesnenia v chuti.

Ďalší spôsob, ako vyskúšať acai je v úradnému forme – kapslí, šťavy, prášky a čaje. Dokonca aj acai bobule gumový medvede sú k dispozícii. Môžete nájsť tieto výrobky vo väčšine predajniach zdravej výživy alebo v predajniach. Môžete tiež nájsť ich online.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok

Čo Acai chutí?

Väčšina recenzenti zavolať acai jahodové pyré "čokoláda-y a ovocná" a "veľmi bohaté a chutné."

Má Acai Berry zachovať svoju nutričnú hodnotu po zmrazované?

Mrazené forma je dokonca vyššia v koncentrácie živín ako čerstvé acai bobule. Flash zmrazovanie zachováva nutričné celistvosť acai berry.

Kde Kúpiť Acai Berry?

Koľko Acai Berry mali jesť?

Neexistuje žiadny USDA usmernenie o koľko acai, jeden by mal konzumovať denne. Mrazené acai berry je veľmi zdravé jedlo tak ako mnoho Pack máte záleží len na vašej chuti a kalórií príjem ciele.

Kliknite tu kúpiť Acai Berry Dodatok