Kur Nopirkt Acai Berry?

» » Kur Nopirkt Acai Berry?

Kur var iegādāties Acai Berry?

Gribu zināt, kur nopirkt acai berry? Viena vieta, kur meklēt par to savā vietējā veselības pārtikas vai pārtikas preču veikalā. Diemžēl lielākā daļa vietas joprojām nav acai. Vēl viena iespēja ir pirkt acai tiešsaistē. Svaigi saldētas acai ogu biezeni ir pieejams tiešsaistē no par $60 par nepilniem 100 unces ogu.

Sambazon izstrādājums ir izgatavots no 100 % tīra nesaldināts bioloģiskā acai ogas. Acai saldētas biezenis pakotnes saglabāt to kvalitāti saldētavā uz laiku līdz 5 gadiem no izgatavošanas dienas uztura vērtības vai aromāts, nezaudējot tik ilgi, kamēr tie tiek turēti saldētus no nulles grādiem.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Kur var iegādāties Acai Berry bagātinātāji?

Kur Nopirkt Acai Berry?Starp citām acai ogu piedevas, mēs noskaidrojām, uzticamu svara zudums veikalu, kas pārdod 100 % tīra kaltēti acai ogu pill, lieliska Acai kapsulas, $ 35 par pudeli 120 kapsulas.

Divas līdz astoņas kapsulas ir ieteicams katru dienu. Dažus barošanas faktus par acai ogu kā minēts uzņēmums:

  • Acai ir 10 līdz 30 reizes Antocianīni sarkanvīna
  • Kaltēti Acai pulveris ir vairāk nekā 50000 iesaldēt ORAC score uz 100 gramiem.
  • 74 % tauku, ogu, kas nāk no veseliem nepiesātinātie taukus, piemēram, Omega 3 un Omega 6 Omega 9
  • konstatētas 19 dažādas aminoskābes, Acai.
Acai sulas ir vēl viens veids, kā iegādāties acai ogu. Acai sulu arvien vairāk pieejams veselīgas pārtikas un pārtikas veikalos, bet visdrošāk iegādāties, tas joprojām ir tiešsaistē.

Tomēr jāuzmanās, jo daudzi acai sulas satur cukuru, kukurūzas sīrups, vai tiek sajaukta ar citu augļu sulas, piemēram, dzērveņu vai vīnogu. Amazon ir 100 % tīra, bioloģiskā acai ogu sulu par saprātīgām cenām.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Kāpēc esi es dzirdējis tik daudz par Acai ogu pēdējā laikā?

Kā viens no jaunākās super pārtika, ir norādes, ka acai ogu ir brīnums svara zudums un detoksikācijas adjutantu. Tas varētu palīdzēt jums samazināt jūsu cukura līmeni asinīs, apkarot slimības, izskatīties jaunāki, palielināt libido un uzlabot savu šķelšanu. Acai ogu var pat palielināt savu enerģiju un izturību.

Negaidiet atrast acai ogas mūsu pārtikas preču veikals, piemēram, zemenes un mellenēm. Acai ogas aug Dienvidamerikā. Sakarā ar to augstu tauku saturu (30-50 %), tie ļoti ātri bojājas. Viņi sāks sabojāt dienā tos novākt.  Tādēļ, mēs neesam gatavojas redzēt šīs ogas pieejamas svaigas, veselīgas pārtikas veikalos un lielveikalos.

Acai ogas ir vairāk nekā 95 % sēklas ar ārējie slāņi veido mazāk nekā 5 % no ogu. Faktiski nav iespējams ēst pašu augli, jo tā fiziskās īpašības.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Kā var veikt Acai ogu veselības priekšrocības?

Labākais veids, kā nokļūt ārpus Amazon acai ir kā saldēta acai biezenis, pazīstams arī kā acai mīkstumā. Svaigi acai ogas ir konservēti sasaldējot celulozes. Šo saldēti augļi pēc tam tiek nosūtīts uz citām valstīm, padarot iespējamu brazīlieši to izbaudīt citās formās, piemēram, sulas un kokteiļus. Par laimi saldēti augļi ir ļoti daudz, piemēram, reālā lieta.

Acai ogas zaudēs lielāko daļu to uzturvērtība 24 stundu laikā pēc tiek novāktas. Šī iemesla dēļ nepieciešams uzreiz pārstrādāt celulozes pēc ražas novākšanas, mērcēšanas ūdenī un novēršot sēklu, lai biezenis acai ogas. Tad biezenis ir flash pasterizēts un saldēta roņu aromāts.

Vēl viens veids, kā izmēģināt acai ir papildināt formā – kapsulas, sulas, pulverus un tējas. Pat acai ogu sveķains lāči ir pieejami. Jūs varat atrast šos produktus, lielākā daļa veselības pārtikas veikalos vai gardēdis pārtikas veikalos. Jūs varat arī atrast tos internetā.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt

Kas patīk Acai garšu?

Vairums recenzenti zvans acai ogu biezeni "šokolādes y un augļu" un "ļoti bagāta un garšīgu."

Vai Acai Berry saglabā tās uzturvērtību pēc tiek iesaldēti?

Saldētā veidā ir pat lielāka biogēnu koncentrācija nekā svaigu acai ogas. Flash iesaldēšana uztur uztura acai ogu integritāti.

Kur Nopirkt Acai Berry?

Cik daudz Acai ogu ēst?

Nav neviena USDA Pamatnostādne par cik acai, kādu vajadzētu patērēt vienā dienā. Saldētas acai ogu ir ļoti veselīgu pārtiku kā daudzi iepakojumi jums ir atkarīga tikai no apetīti un kaloriju ieplūdes mērķus.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu papildināt