Nerede Acai Berry Satın Alınır?

» » Nerede Acai Berry Satın Alınır?

Nerede Acai Berry satın alabilirim?

Nerede acai berry satın almak bilmek ister misin? Yerel sağlık yiyecek ya da bakkal aramak için tek bir yerde. Ne yazık ki, çoğu yerde hala acai yok. Acai online satın almak için başka bir seçenektir. Taze donmuş acai berry püre online üzerinden yaklaşık 60 $ altında 100 ons Berry için kullanılabilir durumdadır.

Bu Sambazon ürün % 100 saf şekersiz organik acai çilek yapılır. Sıfır derece donmuş tutulduğu sürece donmuş Acai püresi paketleri dondurucu onların kalitesinde üretim tarihinden itibaren 5 yıla kadar besin değerleri veya lezzet kaybı olmadan korur.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Nerede Acai Berry takviyeleri satın alabilirim?

Nerede Acai Berry Satın Alınır?Diğer acai berry takviyeleri arasında yaklaşık 35 $ 120 kapsül bir şişe için % 100 saf kurutulmuş acai berry hap, mükemmel Acai Kapsüller, satan güvenilir kilo kaybı mağaza bulduk.

2-8 Kapsül günlük tavsiye edilir. Bazı beslenme gerçekleri için acai berry şirket tarafından atıf gibi:

  • 10-30 Kere antosiyanin kırmızı şarap acai vardır
  • 100 Gramlık ORAC puanı freeze kurutulmuş Acai Toz 50.000'den fazla olduğunu.
  • sağlıklı Doymamış yağlar Omega 3 Omega 6 ve Omega 9 gibi gelen Berry Yağ % 74
  • 19 farklı amino asitler Acai içinde tanımlanmıştır.
Acai suyu, acai berry satın almak için başka bir yoludur. Acai suyu sağlık gıda ve marketler daha kullanılabilir hale geliyor ama bu satın almanın en güvenilir yolu online olmaya devam etmektedir.

Çünkü birçok acai meyve suları şeker içerir, Mısır şurubu veya kızılcık veya üzüm gibi diğer meyve suları ile harmanlanmış, dikkat et. Amazon, uygun fiyatlarla % 100 organik, saf acai berry suyu vardır.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Neden ben Acai Berry hakkında çok şey son zamanlarda işitme olmuştur?

En yeni süper gıdalar biri olarak acai talepleri yapılıyor berry bir mucize kilo kaybı ve detoks Yardımcısı olduğunu. Kan şekerini düşürmek, hastalıklar mücadele, genç görünüyorsun, libido artırma ve sindirim sistemi geliştirin yardımcı. Acai berry bile enerji ve dayanıklılık artırabilir.

Acai çilek Çilek ve böğürtlen gibi bizim bakkal bulmak için beklemeyin. Acai çilek Güney Amerika içinde büyür. Onların yüksek yağ içeriği (% 30-50), onlar son derece dayanıksız. Onlar hasat gün yağma başlarlar.  Bu nedenle, bunlar süpermarketler veya sağlık gıda mağazaları mevcut taze çilek görmek için gidiş değil.

Acai çilek % 95'inden fazlası vardır Berry az % 5 oluşan dış katmanları ile tohum. Aslında, yemek meyve kendisi fiziksel özellikleri nedeniyle mümkün değildir.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Nasıl Acai Berry sağlık yararları avantajlarından faydalanabilir?

Acai Amazon dışarı almak için iyi bir donmuş acai püresi de acai pulp yoludur. Taze acai çilek hamuru dondurarak korunur. Bu donmuş meyve sonra sigara smoothies ve suyu gibi diğer formlar zevk Brezilyalılar sağlayarak diğer ülkelere sevk edilir. Neyse ki dondurulmuş meyve çok gerçeği gibi.

Acai çilek hasat sonra 24 saat içinde en çok besin değerini kaybederler. Bu nedenle, acai çilek hemen bir hamuru içine iliklerine kadar su ve bir püre şeklinde için tohum çıkarmadan Hasattan sonra işlenmesi gereken. Püre, sonra pastörize ve lezzet bakımından mühürlemek için dondurulmuş flaş.

Ek form-kapsül, meyve suları, tozlar ve çaylar acai denemek için başka bir yol olduğunu. Hatta acai berry sakızlı ayılar vardır. Bu ürünlerin çoğu sağlık gıda mağazalarında veya gurme gıda mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca online bulabilirsiniz.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın

Ne Acai tadı nasıl?

En yorumcular acai berry püresi "çikolata-y ve meyveli" çağrı "ve"çok zengin ve leziz."

Acai Berry, donmuş sonra besin değerini korur.

Donmuş form taze acai meyveleri besin konsantrasyonu daha yüksek. Flaş donma acai berry beslenme bütünlüğünü korur.

Nerede Acai Berry Satın Alınır?

Ne kadar Acai Berry yemek?

Ortada hiçbir USDA kılavuz ne kadar acai bir günde tüketmek gerekir. Donmuş acai berry nasıl birçok paketleri var sadece iştah ve kalori alımını hedeflerinize üzerinde bağlıdır çok sağlıklı bir gıda olduğunu.

Acai Berry takviyesi almak için burayı tıklayın