šilkuogės Mitybos Faktai Ir Gydomosios Savybės

» » šilkuogės Mitybos Faktai Ir Gydomosios Savybės

Įdomiai sultingi, tortų ir saldus šilkuogės yra iš tiesų daug daug sveikatos naudos flavonoidų fito-maistinių medžiagų.

Ataskaitos, uogos gaunami iš šilkaverpių medžio Šilkmediniai šeimos per genties: Morus. Mokslinis pavadinimas: Morus nigra. L. Ispanų kalba, uogos vadinami moras.

Spauskite čia Norėdami pirkti Mulberry ištrauka iš oficialios svetainės
šilkuogės Mitybos Faktai Ir Gydomosios SavybėsDaugiau nei šimtas rūšių morus egzistuoja. Taksonomija, rūšių paprastai yra nustatomi ne tos spalvos vaisiai (uogos), o iš gėlių pumpurų ir lapų spalva. Taigi, morus augalas gali eksponuoti skirtingos spalvos uogų (juoda, violetinė, raudona, balta ir kt.) toje pačioje įmonėje.

Trijų rūšių buvo pripažinta dėl savo ekonominio svarbą.

 • Baltojo šilkmedžio (Morus alba) yra gimtoji į Rytų ir Vidurio Kinija.
 • Raudonos arba Amerikos mulberry (Morus rubra) yra gimtoji į rytinėje Jungtinių Valstijų.
 • Juodasis Šilkmedis (Morus nigra) yra gimtoji į Vakarų Azijoje.
Šilkuogės yra didelis, lapuočių medžių gimtoji į šiltas, vidutinių platumų ir subtropinio regionuose Azijoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Techniškai, šilkmedžio vaisių yra mažų vaisių išilgai suskirstytos centrinės ašies kaip blackberry ar loganberijos susumuoti. Kiekvienas vaisius priemonių 2-5 cm ilgio. Daugelis rūšių, šios uogos yra purpurinė raudona kai sunoksta; Tačiau, jie gali būti balta, raudona, violetinė arba kelių spalvų į tas pačias vaisių.

Spauskite čia Norėdami pirkti Mulberry ištrauka iš oficialios svetainės

Šilkuogės nauda sveikatai

 • Skanus, mėsingos, sultingi šilkuogės yra mažai kalorijų (tik 43 kalorijų 100 g). Juose sveikatą stiprinančių fito-maistinių medžiagų junginiai kaip polifenolių pigmento antioksidantų, mineralų ir vitaminų, kurie yra labai svarbus optimalią sveikatą.
 • Šilkuogės turi labai didelės sumos phytochemicals fenolio flavonoidų vadinamas antocianinų. Moksliniai tyrimai parodė, kad uogų suvartojimas yra galimas sveikatos poveikis nuo vėžio, senėjimo ir neurologinių ligų, uždegimas, diabetas ir bakterinių infekcijų.
 • Uogos yra resveratrol, kitą polifenolių flavonoidų antioksidantas. Resveratrol apsaugo nuo insulto riziką pakeisdamas molekulinius mechanizmus į kraujagysles; sumažinti jų polinkį į žalos per sumažėjo angiotenziną veikla (sisteminės hormonas sukelia kraujagyslių spazmas, kad galėtų pakelti kraujo spaudimą) ir padidėjusio produktyvumo vazodilatatorius hormonas, azoto oksido.
 • Be to, šios uogos yra puikus šaltinis vitamino C (36.4 mg / 100, apie 61 % RDI), kuris taip pat yra galingas natūralus antioksidantas. Vartojimas maisto gausu vitamino C padeda organizmui sukurti atsparumas nuo infekcinių agentų, kovos uždegimą ir knistis žalingo laisvųjų radikalų.
 • Be to, uogos taip pat yra nedidelį kiekį vitamino a, vitamino E, be to, minėtų antioksidantų. Vartojimo, mulberry numato kitoje grupėje sveikatą stiprinančių flavonoidų polyphenolic antioksidantų liuteino, zea-xanthin, β-karotino ir a-karotinas nedidelis, bet ypač reikšmingas sumas. Iš viso šių junginių padėti, kaip apsaugoti nuo žalingo deguonies naudojančių laisvųjų radikalų ir reaktyviosios deguonies rūšių (ROS) svarbūs senėjimo ir įvairių ligų procesus.
 • Zea-xanthin, yra svarbi mitybos karotinoidų pasirinktinai kaupiasi į tinklainės makulos lutea, kur ji manoma, kad antioksidantai veikia ir saugo tinklainę nuo žalingų ultravioletinių spindulių šviesos filtravimo veiksmais.
 • Šilkuogės yra puikus šaltinis iš geležies, kuri yra reta funkcija tarp uogų, būti 1,85 milijono mg/100 g vaisių (apie 23 % RDI). Geležies yra hemoglobino viduje raudonųjų kraujo kūnelių, lemia deguonies vykdyti kraujo.
 • Jie taip pat geras šaltinis mineralinių medžiagų kalio, mangano ir magnio. Kalis yra svarbus komponentas, ląstelių ir organizmo skysčių, padeda kontroliuoti širdies ritmą ir kraujo spaudimą. Manganas yra naudojamas įstaigos kaip metabolitinė antioksidantas fermentą, superoksido dismutazės.
 • Juose gausu B komplekso grupės vitaminų bei vitamino K. yra labai geras kiekis vitamino B-6, niacinas, riboflavino ir folio rūgšties. Šių vitaminų yra funkcija, kaip bendrai veiksnius ir padėti kūno metabolizmą angliavandenių, baltymų ir riebalų.
Balta šilkuogės visų pirma yra kvapnus ir skanus nei jų kolegos balta ir raudona veislių. Jų sezono yra gegužės iki rugpjūčio, o kitos dvi veislės yra lengvai prieinama iš vėlyvo pavasario.

Parduotuvėse, ieškoti mėsingos uogos kvapnus ir sunkiųjų rankose. Išvengti sutrinami, kraujavimas ir paskendęs uogos.

Vieną kartą namuose, išsaugoti juos zip maišelis unwashed viduje tais atvejais, kai jie lieka šviežias iki savaitės šaldytuve. Šilkuogės sugadinti gana greitai. Valgyti, plauti uogos šalto vandens inde (dubenėlį) vietoj be tekančiu vandeniu. Tokiu būdu, jums išvengti jų. Šis metodas taip pat duoda uogos iki kambario temperatūros ir didina jų aromatą ir skonį.

Spauskite čia Norėdami pirkti Mulberry ištrauka iš oficialios svetainės

Parengti ir tarnauja metodai

Po valymo, švelniai paglostyti juos sausa naudojant minkštu skudurėliu. Rūpintis išspausti arba paspauskite kitas uogas jie tepti audiniu, ranka ir pan. Tada, genėti savo kotelio tiesiog pigesniu ne pirštais arba arba naudojant mažas žirklės arba skutimo peiliu.

Uogų rasti jų unikali vieta virtuvėje, tai būtų paprasta šilkmedžio uogų pyragas ar šiek tiek sudėtingesnis mulberry vyno; jie yra palanki įvairių receptų.

Štai keletas tarnauja patarimų:

 • Šviežios šilkuogės paprastai valgyti kaip jie be jokių priedų.
 • Jie gerai išmaišykite su kitų uogų salotų.
 • Jie gali būti puikus užkandis tarp valgių.
 • Šilkuogės yra palanki džemai, drebučiai (želė), tortų sirupai, ir tt.
 • Džiovintų šilkuogės galima pyragas įdarų, mulberry bandelės, sausainiai, pyragai, ir tt.
 • Jie naudojami ledai, kokteilius ir jogurto kaip braškės, avietės, ir tt.
Spauskite čia Norėdami pirkti Mulberry ištrauka iš oficialios svetainės