Zīdkoka Ogu Uzturs Fakti Un Veselības Pabalstus

» » Zīdkoka Ogu Uzturs Fakti Un Veselības Pabalstus

Atsvaidzinoši pīrāgu, sulīgs un salds zīdkoka ogas ir patiešām bagāta ar daudzām veselības flavonoīdu fito-barības vielas gūst labumu.

Botāniski, ogas tiek iegūtas no zīdtārpiņu koka Moraceae ģimenes ietvaros ģints pieder: Morus. Zinātniskais nosaukums: Morus nigra. L. Spāņu, ogas ir pazīstama kā moras.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Mulberry izraksts no oficiālā mājas lapa
Zīdkoka Ogu Uzturs Fakti Un Veselības PabalstusPastāv vairāk nekā simts sugu morus. Taksonomija, sugas parasti identificē nevis krāsu augļus (ogas), bet krāsas ziedu pumpuri un lapām. Tātad, morus augu var izstādīt dažādu krāsu ogām (melna, violeta, sarkana, baltā utt.) Šajā pašā uzņēmumā.

Trīs sugas ir tikušas atzītas par to ekonomisko nozīmību.

 • Zīdkoks baltais (Morus alba) ir dzimtene ir Ķīna Austrumeiropas un Centrāleiropas.
 • Sarkans vai amerikāņu zīdkoks (Morus rubra) ir dzimtene ir austrumu Amerikas Savienotajās valstīs.
 • Melnais zīdkoks (Morus nigra) ir iezemiešu Rietumu Āzijā.
Zīdkoka ogas ir liela, viengadīgus kokus dzimtene ir silts, mērenās un subtropu reģionos Āzijā, Āfrikā un Amerikā. Tehniski Zīdkoka ogu augļiem ir apkopojums, kas izvietoti gareniski ap centrālo asi, kā blackberry vai pat sīkiem augļiem. Katrai augļu pasākumi 2 – 5 cm garš. Lielākā daļa sugu, šīs ogas ir sarkana purpura kad nobriest; Tomēr tie var būt balta, sarkana, violeta vai vairākas krāsas vienu un to pašu augļu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Mulberry izraksts no oficiālā mājas lapa

Ieguvumi veselībai no zīdkoka ogas

 • Garšīgi, gaļīgas, sulīgs zīdkoka ogas ir zems kaloriju (tikai 43 kalorijas 100 gramos). Tajos veselības veicināšanai fito uzturvielu savienojumi kā polyphenol pigment antioksidantiem, minerālvielas un vitamīni, kas ir svarīgi par optimālu veselību.
 • Zīdkoka ogas ir ievērojami augstas summas fenola flavonoīdu phytochemicals sauc Antocianīni. Zinātniskos pētījumos ir pierādīts, ka ogas uzturā ir potenciālo ietekmi uz veselību pret vēzi, novecošanās un neiroloģisko slimību, iekaisumu, diabēta un bakteriālas infekcijas.
 • Ogas satur resveratrol, citu polyphenol flavonoīdu antioksidantu. Resveratrol pasargā no insulta risku, pārveidojot molekulāro mehānismu asinsvados; samazinot viņu uzņēmību pret bojājumiem caur samazinājusies angiotenzīna aktivitāte (sistēmiskā hormons, kas rada asinsvadu constriction, kas varētu paaugstināt asinsspiediens) un palielināja ražošanas vazodilatējošo hormona, slāpekļa oksīds.
 • Turklāt šīs ogas ir lielisks avots c vitamīna (36.4 mg uz 100, aptuveni 61 % PAI), kas ir arī spēcīgs dabas antioksidants. Patēriņa pārtikas produktiem, kas ir bagāti ar C vitamīnu palīdz organismam izstrādāt rezistenci pret infekcijas izraisītājiem, skaitītājs iekaisumu un slaucīt kaitīgo brīvo radikāļu.
 • Turklāt ogas satur arī nelielos daudzumos a vitamīna, E vitamīna un papildus iepriekšminētajiem antioksidantiem. Zīdkoka ogu patēriņš nodrošina citu grupu veselības veicināšanai flavonoīdu polyphenolic antioksidantiem, piemēram, luteīns, zea xanthin ß-karotīns, karotīns, nelielu, bet īpaši ievērojamas summas. Vispār, šie savienojumi palīdz rīkoties, kā pasargāt no kaitīgo ietekmi iegūst skābekļa brīvajiem radikāļiem un reaktīvā skābekļa sugas (ROS) loma novecošanās un dažādu slimību procesu.
 • Zea xanthin, svarīga uztura karotinoīdu selektīvi koncentrējas uz tīklenes makulas lutea, kur domāja, ka tas sniedz antioksidanta funkcijas, aizsargā tīklene no kaitīgiem ultravioletajiem stariem cauri gaismu filtrēšanas darbības.
 • Zīdkoka ogas ir lielisks avots dzelzs, kas ir reta iezīme starp ogas, satur 1,85 mg/100 g (aptuveni 23 % no PAI) augļus. Dzelzs, hemoglobīna sarkano asins šūnu iekšpusē komponents tiek nosaka asins skābekļa pārvadā noslodzi.
 • Viņi arī labs avots, minerālvielas, piemēram, kālija, mangāna un magnijs. Kālija ir svarīgs komponents šūnu un ķermeņa šķidrumi, kas palīdz kontrolēt sirdsdarbību un asinsspiedienu. Mangāna antioksidants fermentu superoksīda dismutase izmanto ķermeņa kā sadarbības faktors.
 • Tie ir bagāti ar B-kompleksa vitamīni un vitamīns k ietver grupa ļoti labu apjomu vitamīns B 6, niacīns, riboflavīna un Folijskābe. Šie vitamīni ir funkcija, kā kopīgi faktori un palīdzēt ķermeņa metabolismu, ogļhidrātus, olbaltumvielas un tauki.
White zīdkoka ogas ir īpaši flavorful un garšīgs, nekā viņu kolēģi baltas un sarkanas šķirnes. To pīķa sezona ir maija līdz augusta, kamēr pārējās divas šķirnes ir viegli pieejami, vēlā pavasarī.

Veikalos, meklēt sulīgus ogas, flavorful un smago roku. Izvairieties ievainotas, asiņošana un iegremdēta ogas.

Reiz mājās, tos saglabātu zip pouch nemazgājies iekšpusē ledusskapī, kur viņi paliek svaiga līdz pat nedēļai. Zīdkoka ogas sabojāt diezgan ātri. Ēst, mazgāt ogas aukstā ūdenī, nevis tādā traukā (trauka) tekoša ūdens. Šādā veidā jūs izvairīties no tiem ievainojot. Šī metode arī ogas dod līdz istabas temperatūrai un uzlabo to aromāts un garša.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Mulberry izraksts no oficiālā mājas lapa

Sagatavošana un apkalpo metodes

Pēc tīrīšanas, viegli papliķēt tiem sausu, mīkstu lupatu. Rūpēties izspiest vai nospiediet ogas cits viņi būs traipu audumu, rokas utt. Pēc tam saīsināt tā stublāja galā vienkārši saspiežot nost ar pirkstiem vai izmantojot mazu šķēres vai apcirpšana nazi.

Ogas ir atraduši savu unikālo vietu virtuvē, vai tā būtu vienkārši Zīdkoka ogu pīrāgs vai nedaudz sarežģītāka Zīdkoka ogu vīns; tie ir privileģēts visdažādākās receptes.

Šeit ir daži padomi, kas apkalpo:

 • Svaigi zīdkoka ogas ir parasti ēst, jo tie bez papildinājumiem.
 • Viņi labi samaisa ar citu ogu salāti.
 • Tie var būt lieliska uzkoda starp ēdienreizēm.
 • Zīdkoka ogas ir privileģēts džemi, želejas, pīrāgu sīrupiem, utt.
 • Kaltētu Zīdkoka ogu var izmantot pīrāgs pildījumu, mulberry smalkmaizītes, cepumi, kūkas, utt.
 • Tos izmanto saldējuma veidi, kokteiļus un jogurts kā zemenes, avenes u.c..
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Mulberry izraksts no oficiālā mājas lapa